Quote from Guest on 30 January 2014, 15:10Jag vet tex att jag kommer vara med i ett yogapass varje måndag 12 veckor framöver. Finns det något sätt att föra in det som en återkommande träning, ungefär på samma sätt som i Outlook? Eller måste jag skapa 12 stycken träningar för detta?
Jag vet tex att jag kommer vara med i ett yogapass varje måndag 12 veckor framöver. Finns det något sätt att föra in det som en återkommande träning, ungefär på samma sätt som i Outlook? Eller måste jag skapa 12 stycken träningar för detta?
Quote from Funbeat user on 30 January 2014, 15:20Du måste lägga in varje tillfälle. 🙂
Du måste lägga in varje tillfälle. 🙂
Quote from Funbeat user on 30 January 2014, 15:25Jag tror du kan skapa det i excel och importera det som ett träningsprogram - kolla under fliken Träningsprogram ovanför
Jag tror du kan skapa det i excel och importera det som ett träningsprogram - kolla under fliken Träningsprogram ovanför
Quote from Funbeat user on 30 January 2014, 19:41Du skapar ett träningstillfälle vid första tillfället och när det finns i din kalender kan du lätt kopiera det och lägga in det även på de andra dagarna genom att helt enkelt klicka på länken KOPIERA direkt i kalendern.
Du skapar ett träningstillfälle vid första tillfället och när det finns i din kalender kan du lätt kopiera det och lägga in det även på de andra dagarna genom att helt enkelt klicka på länken KOPIERA direkt i kalendern.
Quote from Funbeat user on 30 January 2014, 19:45Jag undrar också om man kan göra på något annat sätt än att kopiera varje gång som vissa träningspass som jag väljer att lägga in tex avslappning och massage varje dag sen gruppträningarna flera gånger/vecka
Jag undrar också om man kan göra på något annat sätt än att kopiera varje gång som vissa träningspass som jag väljer att lägga in tex avslappning och massage varje dag sen gruppträningarna flera gånger/vecka
Quote from Funbeat user on 30 January 2014, 20:38Är det inte just för sånt man skapar ett träningsprogram och lägger in? Under fliken "Träningsprogram" längst upp. (Har inte provat det själv)
Är det inte just för sånt man skapar ett träningsprogram och lägger in? Under fliken "Träningsprogram" längst upp. (Har inte provat det själv)
Quote from Funbeat user on 30 January 2014, 21:12hur lägger man in träningsprogram?
hur lägger man in träningsprogram?
Quote from Funbeat user on 31 January 2014, 13:42http://www.funbeat.se/discussion/show.aspx?ThreadID=1392764