Quote from Guest on 28 June 2007, 08:13Jag har en kompis, vi kan kalla honom Kalle, som håller på en massa med Cross trainer. Hur kan man få honom att inse själv att han är homosexuell?
Jag har en kompis, vi kan kalla honom Kalle, som håller på en massa med Cross trainer. Hur kan man få honom att inse själv att han är homosexuell?
Quote from paceUP! on 28 June 2007, 08:23den här är svår, hur förklarar man att 1+1=2? Det är ju så självklart
den här är svår, hur förklarar man att 1+1=2? Det är ju så självklart
Quote from Funbeat user on 28 June 2007, 22:50Ja, och samtidigt så svårt att förstå. Förmodligen vill han inte erkänna det för sig själv. Jag tycker Crosstrainern borde ha varningstexter.
Ja, och samtidigt så svårt att förstå. Förmodligen vill han inte erkänna det för sig själv. Jag tycker Crosstrainern borde ha varningstexter.
Quote from Funbeat user on 5 July 2007, 23:42jag får lite hönan/ägget-tankar
- blir man bög av cross trainer eller tränar man det för att man är bög
kanske både och...?
jag får lite hönan/ägget-tankar
- blir man bög av cross trainer eller tränar man det för att man är bög
kanske både och...?