Quote from Guest on 2 April 2010, 07:14Hur kan jag ha en kompis på min lista som jag inte lagt till själv?
Jag vill alltså ha henne på min lista, så det är inget problem så, men jag förstår inte hur hon har hamnat på min lista utan att jag aktivt lagt till henne.
Hur kan jag ha en kompis på min lista som jag inte lagt till själv?
Jag vill alltså ha henne på min lista, så det är inget problem så, men jag förstår inte hur hon har hamnat på min lista utan att jag aktivt lagt till henne.
Quote from Funbeat user on 2 April 2010, 07:24Olle är tankeläsare!
Olle är tankeläsare!
Quote from Funbeat user on 2 April 2010, 07:28Ärkeängeln Gabriel som har slagit till igen.
Ärkeängeln Gabriel som har slagit till igen.
Quote from Funbeat user on 2 April 2010, 09:22"April,april din du.."...hehe.
"April,april din du.."...hehe.
Quote from Funbeat user on 2 April 2010, 10:26Troligen finns det något samband med Gabriel, för min kompis heter faktiskt Maria.
Troligen finns det något samband med Gabriel, för min kompis heter faktiskt Maria.
Quote from Funbeat user on 2 April 2010, 11:34och Maria kommer inte ihåg när hon har haft sex?
och Maria kommer inte ihåg när hon har haft sex?
Quote from Funbeat user on 2 April 2010, 16:11Det är inte en som lagt till dig på sin lista då? Då syns den här symbolen i kompislistan: BILD:http://www.funbeat.se/_images/friend_ny.png istället för den här: BILD:http://www.funbeat.se/_images/friend_yy.png
Det är inte en som lagt till dig på sin lista då? Då syns den här symbolen i kompislistan: BILD:http://www.funbeat.se/_images/friend_ny.png istället för den här: BILD:http://www.funbeat.se/_images/friend_yy.png
Quote from Funbeat user on 2 April 2010, 17:16Nej, det är den senare symbolen. Och det står: Ni har varandra på era kompislistor.
Det här spelar ju ingen som helst roll, för jag vill ju vara kompis med henne. Det är bara lite skumt.
Nej, det är den senare symbolen. Och det står: Ni har varandra på era kompislistor.
Det här spelar ju ingen som helst roll, för jag vill ju vara kompis med henne. Det är bara lite skumt.
Quote from Camilla Höög on 2 April 2010, 17:44Du kanske har bjudit in henne till Funbeat? När hon sedan går med så läggs hon automatiskt till på din lista.
Du kanske har bjudit in henne till Funbeat? När hon sedan går med så läggs hon automatiskt till på din lista.
Quote from Magnus Gelang on 2 April 2010, 17:45Eller har du skickat mess till henne? Då kan man ju välja att lägga till personen på sin kompislista och du kanske klickade i där utan att ens tänka på det?
Eller har du skickat mess till henne? Då kan man ju välja att lägga till personen på sin kompislista och du kanske klickade i där utan att ens tänka på det?