Forum

Forum Navigation
Forum breadcrumbs - You are here:ForumSå fungerar FunBeatExportera träning
You need to log in to create posts and topics.

Som det är nu får man inte med styrketräningsövningarna i exporten av träning... Det vore jättebra om det kom med i exporten också! Samma gäller väl intervaller - det kommer inte heller med i exporten.

Måste vara en djävligt bra fråga...eftersom jag fattar nada,noll,Zero.(Vilket iof inte säger ett endaste dugg.!?) Ser fram emot ett förenklande å förklarande svar.//Dinosaurie-Kjelle.

Vart vill du exportera informationen?
När jag exporterade till excel fick jag med all information från styrketräningen. Kalendern - Visa- Exportera till excel
Fast du kanske menar ngt annat?

Okej, vi tar det från början.
Flera pass styrketräning är registrerade och jag har fyllt i övningar med reps & set. När jag exporterar min träning till excel får jag inte med dessa övningar utan bara det vanliga basala: träningstyp, timmar, minuter, sekun

(jag förstod med en gång - är jag uberbegåvad?)

Ja....!=.........//Kjell.

Nä Bruse, bara nördig...

Om jag är nördig för att jag förstår svenska, så ok.

Typisk finfin tråd som kan bli djävligt populär och samtidigt..långt,långt,långt från vad det egentligen handlade om. Jag viker ner mig på rotvall å i valören. Ska kolla svenskan vad gäller uberbegåvad först...men sen så slaggar jag in typ. No hard filing

Okej, då förstod jag rätt. Jag får med den informationen dock, så tyvärr kan jag inte hjälpa dig. Bara gå in på "visa", sedan högerklicka och välj exportera.
Sorry, trodde jag kunde vara hjälpsam för en gångs skull...