Quote from Guest on 4 February 2010, 19:09http://www.youtube.com/watch?v=juMXlr5_cpU&feature=player_embedded#
Quote from Funbeat user on 4 February 2010, 19:19Den var rätt kul. Men man kan nog inte se så långt, inte över buskar och liknande till höger och vänster. Nja ... allt är värt ett försök.
Den var rätt kul. Men man kan nog inte se så långt, inte över buskar och liknande till höger och vänster. Nja ... allt är värt ett försök.
Quote from Funbeat user on 4 February 2010, 19:21fisk!
det såg inte bekvämt ut
fisk!
det såg inte bekvämt ut
Quote from Funbeat user on 4 February 2010, 20:14tokfisk! ser ju fullständigt hemskt ut på alla sätt.
tokfisk! ser ju fullständigt hemskt ut på alla sätt.
Quote from Funbeat user on 5 February 2010, 00:18Nördigt.
Tråkigt.Kan dock vara bra om man ska cykla på en rak väg genom en enorm öken.
Nördigt.
Tråkigt.
Kan dock vara bra om man ska cykla på en rak väg genom en enorm öken.
Quote from Funbeat user on 10 February 2010, 09:42Fisk....nä mer likt en klumpig blåval. Tror inte det blir en succe.
Fisk....nä mer likt en klumpig blåval. Tror inte det blir en succe.
Quote from Funbeat user on 10 February 2010, 11:18Dödfött.
Dödfött.
Quote from Funbeat user on 13 February 2010, 23:21Enda fördelen: Hjärtat behöver bara pumpa blodet vågrätt.
Enda fördelen: Hjärtat behöver bara pumpa blodet vågrätt.
Quote from Funbeat user on 14 February 2010, 15:09Då tror jag nog mer på liggcyklar, där man cyklar med fötterna först. Det är skeleton-varning på den här.
Fördelen är ju det minskade luftmotståndet, ingen slump att alla fria hastighetsrekord är satta med liggcyklar.
Då tror jag nog mer på liggcyklar, där man cyklar med fötterna först. Det är skeleton-varning på den här.
Fördelen är ju det minskade luftmotståndet, ingen slump att alla fria hastighetsrekord är satta med liggcyklar.
Quote from Funbeat user on 18 February 2010, 16:29Vädret var ju bättre än här i Stockholm i alla fall.
Vädret var ju bättre än här i Stockholm i alla fall.