Quote from Guest on 8 July 2010, 23:05Facebook påstod plötsligt att jag sprungit 1km på 4minuter! Det hade ju varit kul (och kanske inte omöjligt) men just i det här fallet var det faktiskt 4:44 - sekunderna hade bara försvunnit! Har det alltid varit så?
I vanliga fall springer jag ju längre
Facebook påstod plötsligt att jag sprungit 1km på 4minuter! Det hade ju varit kul (och kanske inte omöjligt) men just i det här fallet var det faktiskt 4:44 - sekunderna hade bara försvunnit! Har det alltid varit så?
I vanliga fall springer jag ju längre
Quote from ellen olsson on 8 July 2010, 23:15Ja, sekunderna trunkeras alltid så du får springa längre. 🙂
Ja, sekunderna trunkeras alltid så du får springa längre. 🙂
Quote from Elias Engqvist on 8 July 2010, 23:17%&€/&#&"%
%&€/&#&"%
Quote from Funbeat user on 9 July 2010, 07:53Stavade du inte fel där Christer? Du menade väl £ istället för €!
Stavade du inte fel där Christer? Du menade väl £ istället för €!
Quote from j sollerman on 9 July 2010, 13:03Misstänkte att det va du som hade startat denna tråden innan jag gick in på den 😉
Misstänkte att det va du som hade startat denna tråden innan jag gick in på den 😉