Quote from Guest on 13 October 2010, 08:54När jag loggar in på funbeat via min jobbdator så syns inte de aktiviteter som jag lagt upp på min hemdator ??
När jag loggar in på funbeat via min jobbdator så syns inte de aktiviteter som jag lagt upp på min hemdator ??
Quote from Funbeat user on 13 October 2010, 09:04Det var lustigt, det funkar alldeles utmärkt för mig...
Det var lustigt, det funkar alldeles utmärkt för mig...
Quote from Camilla Höög on 13 October 2010, 09:26Du får förtydliga lite. Har du något exempel på ett träningspass du registrerat på Funbeat som inte syns på din jobbdator? Gärna med datum och träningstyp.
Du får förtydliga lite. Har du något exempel på ett träningspass du registrerat på Funbeat som inte syns på din jobbdator? Gärna med datum och träningstyp.
Quote from Funbeat user on 13 October 2010, 09:35Det finns två Robert Till. Verkar som om du har två användare, en på jobbet och en hemma. Du måste använda samma inloggning (= email adress) på båda ställena.
Det finns två Robert Till. Verkar som om du har två användare, en på jobbet och en hemma. Du måste använda samma inloggning (= email adress) på båda ställena.
Quote from Vera Werner on 14 October 2010, 06:49hihi (t+)
hihi (t+)
Quote from Funbeat user on 14 October 2010, 07:36ja, jag har två användarkonton med samma användarnamn och lösenord. Jag avregistrerar det ena kontot så får jag se vad som händer.
ja, jag har två användarkonton med samma användarnamn och lösenord. Jag avregistrerar det ena kontot så får jag se vad som händer.
Quote from Tobias Barkman on 14 October 2010, 08:16Om du har loggad träning på båda kontona så glöm inte kopiera/exportera den innan du avregistrerar dig så du inte förlorar information!
Om du har loggad träning på båda kontona så glöm inte kopiera/exportera den innan du avregistrerar dig så du inte förlorar information!
Quote from Funbeat user on 14 October 2010, 09:07Hmm, hur gör man för att skapa två konton med samma användarnamn?
Hmm, hur gör man för att skapa två konton med samma användarnamn?
Quote from Funbeat user on 14 October 2010, 09:12Innan Jonas redde ut mysteriet, tänkte jag att det kanske var något i stil med vad en tjej på puls.se råkade ut för på sin jobbdator för ett antal år sedan.
Jag lade några år ut en adventsmusikkalender med poplåtar med jultema, men hur hon än försökte ly
Innan Jonas redde ut mysteriet, tänkte jag att det kanske var något i stil med vad en tjej på puls.se råkade ut för på sin jobbdator för ett antal år sedan.
Jag lade några år ut en adventsmusikkalender med poplåtar med jultema, men hur hon än försökte ly
Quote from Elias Engqvist on 14 October 2010, 09:53Fredrik: Man anger 2 olika mailadresser. Namnet som visas är bara - ett namn som visas...
Fredrik: Man anger 2 olika mailadresser. Namnet som visas är bara - ett namn som visas...