Forum

Forum Navigation
You need to log in to create posts and topics.

Jag är rätt sugen på Dolphin Lite sport, se http://www.jsfworldtrade.se/shop/

Men undrar om det är någon av er som har provat den eller någon av Dolphins tidigare modeller? Eller någon annan undervattens-MP3 som ni kan rekommendera?

Ska du alltså ha den när du simmar? Eller vad har man den till? Jag kör musiklöst än så länge.

Oj, en sådan vill jag ha! Testade en Grundig Hydroxx, men den var bara skräp.
Ser att Pixmania har denna till ett bra pris, beställer pronto!

Tack för tipset!

Sven: du får återkomma med en recension!

Japp Frida

Jäpp Christina, kommer dock att ha den mest när jag kutar och cyklar, vill ha en spelare som fixar ösregn. Men jag ska testa när jag simmar också. Kanske kan göra långpassen i bassängen roligare 🙂

3-4 dgrs lev.tid så jag återkommer i nästa vecka...

Blev nyfiken på hur den funkar till löpning nu på vintern, när man har mössa och buff och jag vet inte allt runt huvudet/nacken, så jag vill också höra utvärderingen sen!

Ok första utvärdering av Dolphin touch. Ruskigt fräckt detta 🙂

Kan rekommendera Pixmania, damp in på ett par dagar bara. MP3-spelaren känns väldigt solid och det är lätta menyer, inga problem att få in filer på den. 2 par lurar med, väska att ha på arm

Men åååhhh!!! Nu VET jag att jag bara MÅSTE ha en sån.

Kanske är det just en Dolpin touch som krävs för att jag ska få till gliiiiidet. Det är inte helt omöjligt faktiskt.

Och rätt skönt att inte behöva riskera sin iPod om man är ute och springer i snö

Klart du ska ha en sån, får tomten fixa 😉
Tyckte väl glidet var bättre, eller kan det vart dolmen?