Forum

Forum Navigation
You need to log in to create posts and topics.

Många av oss har säkert viss träning regelbundet på en viss dag varje vecka. Tex så försöker jag att alltid simma på måndagar.
Det hade varit enkelt och praktiskt om man kunde lägga in planerad träning tex "varje måndag" och mellan vissa datum tex. Då ha

Ju, det vore en bra grej. Bra när man ska planera sin vasaloppsträning t.ex.

det hade kunnat finnas alternativ med tex "varje dag" eller "varannan dag" också..

ja det var ett bra förslag. Skulle då vilja passa på att peta i framtida planering som man gör samma dag eller efter midnatt (som nu). En liten kryssruta om man planerar för senare på dagen. Som det är nu så ser det ut som man redan utfört det om man skri

Jättebra idé! Om man kunde lägga upp ett 14dagarsschema som upprepas också vore bra? Eller 3-veckors & 4 veckors, det är väl en del som kör så?

Jag förstår precis vad du menar Victoria. Ibland vill jag planera träning efter midnatt men då låter jag bli och väntar med att lägga in den tills den är fysiskt utförd. Och man kanske helt enkelt kan ha en ruta där man skriver in hur ofta något ska forts

Låter som en jättebra idé

Jag har också tänkt på att en trevlig möjlighet hade varit att kunna kopiera en viss dag och lägga in en annan dag, eller att kunna kopiera en hel vecka och lägga in en annan vecka.

Jag får också hela tiden frågan om jag har gjort en massa träning när ja