Quote from Guest on 26 April 2007, 12:59Kan man radera skickade privatmeddelanden? De börjar bli så många...
Kan man radera skickade privatmeddelanden? De börjar bli så många...
Quote from Catharina Brattlin on 26 April 2007, 13:09Sandra, vad konstigt...jag ställde samma fråga privat till Olle igår, och fick till svar att önskemålet fanns på idélistan, men att han inte kunde lova något.
Fast, blir vi tillräckligt många som önskar kanske det blir verklighet:-)
Sandra, vad konstigt...jag ställde samma fråga privat till Olle igår, och fick till svar att önskemålet fanns på idélistan, men att han inte kunde lova något.
Fast, blir vi tillräckligt många som önskar kanske det blir verklighet:-)
Quote from Christer Heinbäck on 26 April 2007, 13:16Ok, då vet jag.
Tack! 🙂
Ok, då vet jag.
Tack! 🙂
Quote from Lena O on 26 April 2007, 14:07För att det ska verkligen fungerar borde det vara så att man kan ha en beskådlig överblick över alla mess. Inkommande och utgående. Så man kan kryssa för de man vill ha bort på en gång istället för att radera var o en för sig (vilket det är just idag med
För att det ska verkligen fungerar borde det vara så att man kan ha en beskådlig överblick över alla mess. Inkommande och utgående. Så man kan kryssa för de man vill ha bort på en gång istället för att radera var o en för sig (vilket det är just idag med
Quote from jr.karlberg@gmail.com on 26 April 2007, 14:10Jag håller med, det hade varit toppen om man hade kunnat radera skickade, och att göra all radering mer överskådligt så man kan radera flera meddelanden åt gången. (t+)
Jag håller med, det hade varit toppen om man hade kunnat radera skickade, och att göra all radering mer överskådligt så man kan radera flera meddelanden åt gången. (t+)