Forum

Forum Navigation
Forum breadcrumbs - You are here:ForumSå fungerar FunBeatRedigera nästa pass
You need to log in to create posts and topics.

När man har sparat ett pass och vill redigera nästa importerade pass så hamnar man lik förbannat på startsidan även om man har klickat i rutan.

Är det för att ge extra visningar till den nya reklambannern som dyker upp när man har registrerat ett pass?

Kanske, men det "fungerade" så även innan det fanns några banners.

ok, sedan uppdateringen då? För det har ju funkat som det ska en gång i tiden. nu funkar det inte längre. Uppdatering?

Osäker på vilken uppdatering du menar... Det är nog så sedan den nya designen tror jag... Ett bra tag med andra ord.

Då är det längesedan jag tränade dubbelpass! 😉

Ja jag menar nya designen, sedan dess är det ju fel överalls. Och ja, jag börjar bli less på det.

Kör man i IE (nej, det gör jag inte frivilligt) ligger text över varandra jämt och ständigt t.ex.

Ja, jag har också gett upp lite nu. Det finns så många fel att jag har gett upp hoppet om att de man rapporterar någonsin kommer att bli fixade... Det är ju bättre att göra fler annonsplatser. Eller inte. (#)

Ja, så känns det tycker jag. Speciellt när det dyker upp nya fel!

Så blir det för mig också när jag inte har lagt in alla pass från min Garmin direkt utan har flera pass. Men då finns alltid en länk till nästa pass så jag har inte orkat tänka så mkt mer på det.