Quote from Guest on 19 September 2009, 22:24Om jag registrerar träning, varför läggs den inte in direkt utan blir som ett planerat pass?
Väldigt dumt tycker jag. Registrerar jag den ska den registreras och inte ett pass som är tänkt att genomföras.
Om jag registrerar träning, varför läggs den inte in direkt utan blir som ett planerat pass?
Väldigt dumt tycker jag. Registrerar jag den ska den registreras och inte ett pass som är tänkt att genomföras.
Quote from Funbeat user on 19 September 2009, 22:34Menar du att det ska reggas även om det är i framtiden? För om du har dagens datum så BLIR det reggat, däremot om du har satt ett datum i framtiden så blir det ett planerat pass.
Menar du att det ska reggas även om det är i framtiden? För om du har dagens datum så BLIR det reggat, däremot om du har satt ett datum i framtiden så blir det ett planerat pass.
Quote from Funbeat user on 19 September 2009, 23:01Aha, så enkelt var det löst 🙂 Huvudet det är fel på hehe :p
Aha, så enkelt var det löst 🙂 Huvudet det är fel på hehe :p