Quote from Guest on 15 January 2010, 21:25Välkomna till Tjörn 22-24 Mars. Kicka igång årets träning med ett inspirerande läger med föreläsningar..simning cykling och löpning. Här går även att göra maxpulstester då Aktivitus finns på plats.
Välkomna önskar
Lotta Tjörn Triathlon
Välkomna till Tjörn 22-24 Mars. Kicka igång årets träning med ett inspirerande läger med föreläsningar..simning cykling och löpning. Här går även att göra maxpulstester då Aktivitus finns på plats.
Välkomna önskar
Lotta Tjörn Triathlon
Quote from Funbeat user on 15 January 2010, 21:35Inte alls omöjligt att jag letar mig dit, kan du berätta lite mer om programmet, blir i alla fall 100 mil i bil? mvh Roger
Inte alls omöjligt att jag letar mig dit, kan du berätta lite mer om programmet, blir i alla fall 100 mil i bil? mvh Roger
Quote from Funbeat user on 15 January 2010, 21:41Hej. Det här låter super spännande med Camp på Tjörn. Har läst inläggen av tävlande på Tjörn Triathlon hemsida och det låter toppen. Det här är tävlingen jag kommer att köra.
http://www.tjorntriathlon.com/
Vi ses där.
Tom
Hej. Det här låter super spännande med Camp på Tjörn. Har läst inläggen av tävlande på Tjörn Triathlon hemsida och det låter toppen. Det här är tävlingen jag kommer att köra.
Vi ses där.
Tom
Quote from Funbeat user on 15 January 2010, 21:59Jag är anmäld, här finns mer info.
http://www.tedas.se/downloads/Inbjudan_091109.pdf
Jag är anmäld, här finns mer info.