Quote from Guest on 2 June 2010, 19:32Stämmer det att samtliga riktiga löparbanor i Malmö är avstängda för allmänheten? Snälla säg att det inte är så!
Brukade tidigare springa intervaller på Mellanhedens ip, men nu har den byggts om och man kan inte längre springa ett 400 m varv. Typiskt! De
Stämmer det att samtliga riktiga löparbanor i Malmö är avstängda för allmänheten? Snälla säg att det inte är så!
Brukade tidigare springa intervaller på Mellanhedens ip, men nu har den byggts om och man kan inte längre springa ett 400 m varv. Typiskt! De
Quote from Funbeat user on 2 June 2010, 19:42Ola jag var å sprang på hästhagens IP å sprang förra veckan å då var de öppet i af. Men jag vet inte om de bara var en tillfällighet 🙂
Ola jag var å sprang på hästhagens IP å sprang förra veckan å då var de öppet i af. Men jag vet inte om de bara var en tillfällighet 🙂
Quote from Funbeat user on 2 June 2010, 20:14Jag springer ibland på Heleneholms IP. Det är inga problem att komma dit och springa.
Jag springer ibland på Heleneholms IP. Det är inga problem att komma dit och springa.
Quote from Funbeat user on 2 June 2010, 21:54Man får väl hoppas att de kommunala idrottsplatserna är öppna för kommunens innevånare. Om inte så se till att rösta in en bättre kommunledning i höst.
Man får väl hoppas att de kommunala idrottsplatserna är öppna för kommunens innevånare. Om inte så se till att rösta in en bättre kommunledning i höst.
Quote from Funbeat user on 3 June 2010, 06:39Var försiktiga om ni kutar på Hästhagens IP bara, jag blev instängd... (Jag har en avbitare i min ryggsäck nu. :-))
http://www.funbeat.se/blogs/show.aspx?Blogid=44471
Var försiktiga om ni kutar på Hästhagens IP bara, jag blev instängd... (Jag har en avbitare i min ryggsäck nu. :-))
Quote from Funbeat user on 3 June 2010, 09:09Jag tycker aldrig man vet riktigt om man får eller inte får springa på banor. I Lund frågade jag och fick svaret att "Nej, det får man inte men fråga inte..."
Jag tycker aldrig man vet riktigt om man får eller inte får springa på banor. I Lund frågade jag och fick svaret att "Nej, det får man inte men fråga inte..."
Quote from Funbeat user on 3 June 2010, 09:47Hästhagen är öppen
Hästhagen är öppen
Quote from Funbeat user on 3 June 2010, 13:31Tack för svaren, då vet jag lite bättre.
Hästhagen eller Heleneholm. Medtag avbitare. Ställ inga frågor. 🙂
Tack för svaren, då vet jag lite bättre.
Hästhagen eller Heleneholm. Medtag avbitare. Ställ inga frågor. 🙂
Quote from Funbeat user on 3 June 2010, 13:54Exactamundo!
Exactamundo!