You need to log in to create posts and topics.
12
FUNBEAT USER
3 August 2010, 08:42
Quote from Funbeat user on 3 August 2010, 08:42Ska du norrut så gillar jag Vallentuna med omnejd. Finns hur mycket lugn och fin landsväg som helst att cykla på.
Ska du norrut så gillar jag Vallentuna med omnejd. Finns hur mycket lugn och fin landsväg som helst att cykla på.
Click for thumbs down.0Click for thumbs up.0
FUNBEAT USER
3 August 2010, 16:44
Quote from Funbeat user on 3 August 2010, 16:44Anders, den rundan tar jag gärna om det inte hade varit för Vaxholmsvägen. Tror det är den värsta vägen jag känner till att cykla på :/
Anders, den rundan tar jag gärna om det inte hade varit för Vaxholmsvägen. Tror det är den värsta vägen jag känner till att cykla på :/
Click for thumbs down.0Click for thumbs up.0
FUNBEAT USER
3 August 2010, 21:15
Quote from Funbeat user on 3 August 2010, 21:15Tar man Bogesundsvägen är det inte så många km på Vaxholmsvägen ... annars får du ta båten från stan till Vaxholm!
Tar man Bogesundsvägen är det inte så många km på Vaxholmsvägen ... annars får du ta båten från stan till Vaxholm!
Click for thumbs down.0Click for thumbs up.0
12