Quote from Guest on 2 September 2010, 20:29Är den nere? Eller bara flyttad, kan inte hitta den?
Är den nere? Eller bara flyttad, kan inte hitta den?
Quote from Funbeat user on 2 September 2010, 20:39Jag kan inte heller öppna den (använder länken från min tråd om race time predictors).
Jag kan inte heller öppna den (använder länken från min tråd om race time predictors).
Quote from Funbeat user on 2 September 2010, 22:38Det går alltid att komma åt den via denna länken:
http://web.archive.org/web/20050218085329/http://www.studenterna.nu/TRANING/OmvandTab.asp
Det går alltid att komma åt den via denna länken:
http://web.archive.org/web/20050218085329/http://www.studenterna.nu/TRANING/OmvandTab.asp
Quote from Funbeat user on 2 September 2010, 23:47Tack!
Tack!
Quote from Funbeat user on 3 September 2010, 00:07Kanske en dum fråga, men hur läser man den????
Kanske en dum fråga, men hur läser man den????
Quote from Funbeat user on 3 September 2010, 09:02Skulle tro att det är en tabell som används för att ta den tid man presterat på en distans och beräkna vad man kan förväntas prestera på en annan distans. Det fungerar så här:
Säg att du nyligen har sprungit ett 5K-lopp på 20 minuter blankt. Nu ska du spr
Skulle tro att det är en tabell som används för att ta den tid man presterat på en distans och beräkna vad man kan förväntas prestera på en annan distans. Det fungerar så här:
Säg att du nyligen har sprungit ett 5K-lopp på 20 minuter blankt. Nu ska du spr
Quote from Funbeat user on 3 September 2010, 22:23Jag upptäckte också att den inte var tillgänglig för några dagar sen. Som tur var hade jag en kopia undansparad.
Jag upptäckte också att den inte var tillgänglig för några dagar sen. Som tur var hade jag en kopia undansparad.