Quote from Guest on 29 September 2014, 18:01Söker en tunn löparmössa i funktionsmaterial. Någon som har några tips? Alla som jag klämt på i Nordstan i Göteborg har varit lite för tjocka.
Söker en tunn löparmössa i funktionsmaterial. Någon som har några tips? Alla som jag klämt på i Nordstan i Göteborg har varit lite för tjocka.
Quote from Funbeat user on 29 September 2014, 18:11http://www.outnorth.se/icebreaker/chase-beanie-os-black.php
Finns billigare ställen
http://www.outnorth.se/icebreaker/chase-beanie-os-black.php
Finns billigare ställen
Quote from Jonny Persson on 29 September 2014, 18:56Buff är mitt standardsvar om det inte är väldigt kallt ute!
Buff är mitt standardsvar om det inte är väldigt kallt ute!
Quote from Funbeat user on 29 September 2014, 19:34Jag vill alltså vara så kall som möjligt ^^
Jag vill alltså vara så kall som möjligt ^^
Quote from Funbeat user on 29 September 2014, 20:28Jag har en tunn Gripgrab mössa som funkar klockrent för löpning och under hjälmen vid cykling.
Jag har en tunn Gripgrab mössa som funkar klockrent för löpning och under hjälmen vid cykling.
Quote from Funbeat user on 29 September 2014, 20:52Craft har en fin, tunn mössa. Har den gärna när jag använder pannlampa, även om det inte är så kallt. Den är gjord i samma material som funktionsunderstället.
Craft har en fin, tunn mössa. Har den gärna när jag använder pannlampa, även om det inte är så kallt. Den är gjord i samma material som funktionsunderstället.
Quote from Funbeat user on 29 September 2014, 20:59Jag kör som Mattias, GripGrab. Finns med fleece men jag har den med windstopper: http://www.cyclecomponents.com/gripgrab-windster-cap-mossa-s.html
Funkar väldigt bra. Och snygg blir man också... 😀
Jag kör som Mattias, GripGrab. Finns med fleece men jag har den med windstopper: http://www.cyclecomponents.com/gripgrab-windster-cap-mossa-s.html
Funkar väldigt bra. Och snygg blir man också... 😀
Quote from Funbeat user on 29 September 2014, 21:16Rekommenderar funktionsmössa från craft
BILD:http://media.sportamore.se/uploads/products/7318571577580_sportamore_001.jpg
Är du beredd att ha det ännu kallare finns funktionsbandana, använder jag när jag cyklar
BILD:http://www.sportshop-online.se/shop/
Rekommenderar funktionsmössa från craft
BILD:http://media.sportamore.se/uploads/products/7318571577580_sportamore_001.jpg
Är du beredd att ha det ännu kallare finns funktionsbandana, använder jag när jag cyklar