Quote from Guest on 4 June 2012, 09:23Dax igen för 2a upplagan av volymhelgen. Vi springer 3mil/dag x 3dgr Fred-Sönd. Snittfart 6-6,10/km. Orten är Borås och anmälan görs på mediaexperten@gmail.com. Det kostar inget att vara med och man kan välja själv om man vill vara med på alla 3passen ell
Dax igen för 2a upplagan av volymhelgen. Vi springer 3mil/dag x 3dgr Fred-Sönd. Snittfart 6-6,10/km. Orten är Borås och anmälan görs på mediaexperten@gmail.com. Det kostar inget att vara med och man kan välja själv om man vill vara med på alla 3passen ell
Quote from Funbeat user on 4 June 2012, 09:33Terräng, asfalt, obanat?
Terräng, asfalt, obanat?
Quote from Funbeat user on 4 June 2012, 09:39Det kommer att bli varierat,dock ej obanat.Det blir 3 olika rundor med blandat underlag,vi skall försöka få så lite asfalt som möjligt.
Det kommer att bli varierat,dock ej obanat.Det blir 3 olika rundor med blandat underlag,vi skall försöka få så lite asfalt som möjligt.