Quote from Funbeat user on 2 July 2008, 18:41man måste beundra deras mod och......tondövhet (H:)
man måste beundra deras mod och......tondövhet (H:)
Quote from Funbeat user on 2 July 2008, 18:42maria precis :98
maria precis :98
Quote from Funbeat user on 2 July 2008, 19:04Suveränt! Vilka klubbar antar utmaningen?
Suveränt! Vilka klubbar antar utmaningen?
Quote from Funbeat user on 2 July 2008, 20:45jag antar inte utmaningen 🙂
jag antar inte utmaningen 🙂
Quote from Sissel Svanøe on 2 July 2008, 23:33Tack Maria. Otroligt catchy. Har just fått ett nytt mantra att använda när livet på cykeln börjar bli trögt. (Vid löpning kommer jag dock även i fortsättningen att använda systerns oslagbara "Håll käften och spring" när jag börjar få lust att vika ner mig
Tack Maria. Otroligt catchy. Har just fått ett nytt mantra att använda när livet på cykeln börjar bli trögt. (Vid löpning kommer jag dock även i fortsättningen att använda systerns oslagbara "Håll käften och spring" när jag börjar få lust att vika ner mig
Quote from Funbeat user on 2 July 2008, 23:35haha Maria*...."håll käften...." den kan jag behöva i uppförslut 😀
haha Maria*...."håll käften...." den kan jag behöva i uppförslut 😀
Quote from Torbjörn Ohlsson on 3 July 2008, 01:15Jag tar på mig att skriva musiken, om någon skriver en text... Sen träffas vi någonsatans med min lilla inspelningsstudio och rockar skiten av dem.... Okej? Någon som är på?
Jag tar på mig att skriva musiken, om någon skriver en text... Sen träffas vi någonsatans med min lilla inspelningsstudio och rockar skiten av dem.... Okej? Någon som är på?
Quote from Funbeat user on 3 July 2008, 02:28Jag har sett flera poetissor här på forumet och jag är rätt bra på att både rimma och inte rimma om det behövs (t+)
Jag har sett flera poetissor här på forumet och jag är rätt bra på att både rimma och inte rimma om det behövs (t+)
Quote from Anders Wallerstedt on 3 July 2008, 08:08När det börjar bli trögt kan man alltid nynna på
http://www.bajenfans.se/web/index.php?option=com_content&task=view&id=909&Itemid=94
Klicka på spelknappen under bilden.
(De som kört Kalmar tri känner nog igen denna.....)
När det börjar bli trögt kan man alltid nynna på
http://www.bajenfans.se/web/index.php?option=com_content&task=view&id=909&Itemid=94
Klicka på spelknappen under bilden.
(De som kört Kalmar tri känner nog igen denna.....)
Quote from Elias Engqvist on 3 July 2008, 09:05Fast jag tycker det är lite patetiskt att blanda ihop den där sången med idrott då det Kenta menade med att vara stark var att orka gå upp ur sängen innan han druckit morgonölen ungefär... (Det tyckte jag i Kalmar också)
Fast jag tycker det är lite patetiskt att blanda ihop den där sången med idrott då det Kenta menade med att vara stark var att orka gå upp ur sängen innan han druckit morgonölen ungefär... (Det tyckte jag i Kalmar också)