Quote from Guest on 21 January 2010, 22:43Är detta nån jacka att ha tror ni?
http://www.bonniershop.nu/cm/1.4798?media=advertising&ms=true&product=IFO#tt
Är detta nån jacka att ha tror ni?
http://www.bonniershop.nu/cm/1.4798?media=advertising&ms=true&product=IFO#tt
Quote from Funbeat user on 21 January 2010, 22:53Craft brukar ha bra grejor tycker jag så det är det säkert. Jag har själv en Craft-jacka men som jag köpte för några år sen. Jag tycker den är lite tight nertill i ärmarna så det är svårt att dra upp dem när man blir varm men annars funkar den bra. Men de
Craft brukar ha bra grejor tycker jag så det är det säkert. Jag har själv en Craft-jacka men som jag köpte för några år sen. Jag tycker den är lite tight nertill i ärmarna så det är svårt att dra upp dem när man blir varm men annars funkar den bra. Men de
Quote from Funbeat user on 21 January 2010, 22:54Till det priset kan den ju iaf inte vara dålig?
Iaf inte om du nu gillar tidningen?:-)
Till det priset kan den ju iaf inte vara dålig?
Iaf inte om du nu gillar tidningen?:-)
Quote from Magnus Gelang on 21 January 2010, 23:00Ja då kanske man skulle slå till då 😀
Ja då kanske man skulle slå till då 😀
Quote from Funbeat user on 21 January 2010, 23:17Jag slog till på nedanstående jacka+ Aktiv träning-tidning istället idag
http://www.bonniershop.nu/cm/1.4806?direct=true#
Alltid lite skeptisk mot såna grejer man får på köpet, så man får väl se om en månad eller när det nu dimper ner i lådan.
Jag slog till på nedanstående jacka+ Aktiv träning-tidning istället idag
http://www.bonniershop.nu/cm/1.4806?direct=true#
Alltid lite skeptisk mot såna grejer man får på köpet, så man får väl se om en månad eller när det nu dimper ner i lådan.
Quote from Funbeat user on 21 January 2010, 23:32Var tacksam att du inte valde pulsklockan iaf...sämre mög går nog inte att uppbringa men nu valde jag dock tidningen för tidningens skull.
Var tacksam att du inte valde pulsklockan iaf...sämre mög går nog inte att uppbringa men nu valde jag dock tidningen för tidningens skull.
Quote from Funbeat user on 22 January 2010, 06:47Jag beställde tidningen med det erbjudandet för ett tag sen. Har betalt både erbjudandet och tidningen efter och fick igår brev från dom där det stod att jackan är försenad och skulle komma vecka 12!!!!
skitdåligt rent ut sagt.
Jag beställde tidningen med det erbjudandet för ett tag sen. Har betalt både erbjudandet och tidningen efter och fick igår brev från dom där det stod att jackan är försenad och skulle komma vecka 12!!!!
skitdåligt rent ut sagt.
Quote from Magnus Gelang on 22 January 2010, 08:55Annika: Beställde du Aktiv träning eller iForm?
Trist att jackan blir så där försenad 🙁
Annika: Beställde du Aktiv träning eller iForm?
Trist att jackan blir så där försenad 🙁
Quote from Funbeat user on 22 January 2010, 09:05Craft har också skitdåliga grejer. Som tex jackan min fru fick tillsammans med iform för några år sen. Verkar som om tidningen bara fått köpa craft-loggan att sätta på en regenjacka från Jula.
Craft har också skitdåliga grejer. Som tex jackan min fru fick tillsammans med iform för några år sen. Verkar som om tidningen bara fått köpa craft-loggan att sätta på en regenjacka från Jula.
Quote from Magnus Gelang on 22 January 2010, 10:22Hmm, då återstår det att se vad jag tycker om den som kommer då. Jag får väl rapportera framöver 😀
Hmm, då återstår det att se vad jag tycker om den som kommer då. Jag får väl rapportera framöver 😀