Quote from Urban Nilsson on 4 July 2007, 16:22"Marathon-snörningen" innebär ju (enligt Rune Larsson) att man hoppar över de hålen vid fotvalvet och snörar enbart de hålen längst ner och de sista längst upp tvärs över foten.
"Marathon-snörningen" innebär ju (enligt Rune Larsson) att man hoppar över de hålen vid fotvalvet och snörar enbart de hålen längst ner och de sista längst upp tvärs över foten.
Quote from Funbeat user on 27 July 2007, 02:29är det hela vaden eller bara en bit, eller bara tåna eller hela foten? jag är så satans nyfiken......
är det hela vaden eller bara en bit, eller bara tåna eller hela foten? jag är så satans nyfiken......
Quote from Funbeat user on 27 July 2007, 08:39Jag har precis köpt nya löparskor. När jag sprang första gången domnade fotsulorna bort, men jag kom på att jag snörat dom för hårt. Skorna är mycket stabilare än dom jag hade tidigare och jag måste snöra dom otroligt löst för att inte få domningsproblem.
Jag har precis köpt nya löparskor. När jag sprang första gången domnade fotsulorna bort, men jag kom på att jag snörat dom för hårt. Skorna är mycket stabilare än dom jag hade tidigare och jag måste snöra dom otroligt löst för att inte få domningsproblem.
Quote from Annika Bidner on 27 July 2007, 12:41Har oxå problem med domnande fotsulor. Det börjar alltid i ena foten men om jag fortsätter jag springa el gå som blir det till slut båda. När jag köpte nya skor i mars så stod jag på en sån där "prov-platta" och talade om mitt problem med fötterna. Säljar
Har oxå problem med domnande fotsulor. Det börjar alltid i ena foten men om jag fortsätter jag springa el gå som blir det till slut båda. När jag köpte nya skor i mars så stod jag på en sån där "prov-platta" och talade om mitt problem med fötterna. Säljar
Quote from Funbeat user on 27 July 2007, 13:30Sweetie: Du får inte plats med en tunn, mjuk sula i skorna om du snör skorna lösare sedan? Det var den tanke jag hade tänkt testa om det inte hjälpt mej med bara lösare snörning.
Eftersom det är fotsulorna som domnar borde det ju vara något undertill som
Sweetie: Du får inte plats med en tunn, mjuk sula i skorna om du snör skorna lösare sedan? Det var den tanke jag hade tänkt testa om det inte hjälpt mej med bara lösare snörning.
Eftersom det är fotsulorna som domnar borde det ju vara något undertill som