Quote from Lotta Lindström on 15 November 2008, 22:59Då skriker man på hjälp. Antar att allt finns på nån backup hemma hos Olle.
Då skriker man på hjälp. Antar att allt finns på nån backup hemma hos Olle.
Quote from Funbeat user on 25 December 2008, 19:17På flera ställen har jag nu läst att det ska vara enklare att radera pass om man väljer att visa sin träning i "lista".
Men även om jag bara förbockar ett pass så finns inte "radera" som ngt alternativ. Jag måste alltså ändå gå in på varje pass via "redig
På flera ställen har jag nu läst att det ska vara enklare att radera pass om man väljer att visa sin träning i "lista".
Men även om jag bara förbockar ett pass så finns inte "radera" som ngt alternativ. Jag måste alltså ändå gå in på varje pass via "redig
Quote from Funbeat user on 25 December 2008, 19:21Längst ner på listan finns en ruta som heter visa avancerade funktioner: där finns radera alla markerade pass.
Längst ner på listan finns en ruta som heter visa avancerade funktioner: där finns radera alla markerade pass.