Quote from Funbeat user on 15 June 2010, 14:57Jag har kört alla varianterna och gillar att köra med folk som har koll på läget. Då blir det få eller inga vurpor.
Jag har kört alla varianterna och gillar att köra med folk som har koll på läget. Då blir det få eller inga vurpor.
Quote from Funbeat user on 15 June 2010, 15:00Oskar - på lördag attackerar jag i Gränna!
Oskar - på lördag attackerar jag i Gränna!
Quote from Lena O on 15 June 2010, 15:03Det är ett problem som kommer förmodligen inte att lösas över natten.
Motionsloppen på gamla sätt är ett fantastisk möjlighet för klubbar att ge sina kassor en fin tillskjuts.
Klubbar (inte alla) som klaga på att det inte finns folk till ditten och datte
Det är ett problem som kommer förmodligen inte att lösas över natten.
Motionsloppen på gamla sätt är ett fantastisk möjlighet för klubbar att ge sina kassor en fin tillskjuts.
Klubbar (inte alla) som klaga på att det inte finns folk till ditten och datte
Quote from Funbeat user on 15 June 2010, 15:18Kul David. Du verkar verkligen veta vad du pratar om och det vore kul att se dig, både på bild och i en tävling någonstans.
Kul David. Du verkar verkligen veta vad du pratar om och det vore kul att se dig, både på bild och i en tävling någonstans.