Quote from Funbeat user on 4 October 2011, 11:37Ja jag förstår faktiskt inte. Just vad gäller LL.
Jag träffade en dam på bussen Ropsten-LIdingövallen som just varit och hämtat ett startbevis som hon köpt i sista minuten. Vi hade sällskap till nummerlappsutdelningen och hon fick ut sitt kuvert och frå
Ja jag förstår faktiskt inte. Just vad gäller LL.
Jag träffade en dam på bussen Ropsten-LIdingövallen som just varit och hämtat ett startbevis som hon köpt i sista minuten. Vi hade sällskap till nummerlappsutdelningen och hon fick ut sitt kuvert och frå
Quote from Funbeat user on 4 October 2011, 11:43Kostar det inte 300:- att ändra namn?
Kostar det inte 300:- att ändra namn?
Quote from Funbeat user on 4 October 2011, 12:02Mycket möjligt, jag har det inte på minnet, aldrig gjort det själv, och såna priser lär iaf inte gå ner.
Mycket möjligt, jag har det inte på minnet, aldrig gjort det själv, och såna priser lär iaf inte gå ner.
Quote from Funbeat user on 4 October 2011, 12:40Har också för mig att namnbyte kostade 100 kr i början, men det står 300 kr i startbeviset.
Har också för mig att namnbyte kostade 100 kr i början, men det står 300 kr i startbeviset.
Quote from Funbeat user on 4 October 2011, 13:11De är olika kostnad beroende på om man gör det i förväg (innan ett visst datum) och betalar in via post/bankgiro eller om man gör det på plats. Har för mig att den tidigare kostar 100 kronor och den senare 300 kronor.
De är olika kostnad beroende på om man gör det i förväg (innan ett visst datum) och betalar in via post/bankgiro eller om man gör det på plats. Har för mig att den tidigare kostar 100 kronor och den senare 300 kronor.