Quote from ellen olsson on 7 October 2012, 17:10Mycket stor. Flera tusen kommer att vara sjuka eller skadade när det börjar närma sig.
Mycket stor. Flera tusen kommer att vara sjuka eller skadade när det börjar närma sig.
Quote from Funbeat user on 7 October 2012, 17:13Tack där Fredrik! Låter bra. Vet du om priset brukar höjas när platsen säljs i andra hand, är det samma som från början eller är det kanske billigare(nej knappast eller hur?)?
Tack där Fredrik! Låter bra. Vet du om priset brukar höjas när platsen säljs i andra hand, är det samma som från början eller är det kanske billigare(nej knappast eller hur?)?
Quote from ellen olsson on 7 October 2012, 17:20Förmodligen billigare ju närmare slutet på "transferfönstret" man kommer.
För egen del bryr jag mig inte ett dugg. Jag åker nog söderut istället.
Förmodligen billigare ju närmare slutet på "transferfönstret" man kommer.
För egen del bryr jag mig inte ett dugg. Jag åker nog söderut istället.
Quote from Funbeat user on 7 October 2012, 17:32Söderut?
Söderut?
Quote from Funbeat user on 7 October 2012, 17:34Södertälje?
Södertälje?
Quote from ellen olsson on 7 October 2012, 17:43Frankrike, Italien och Spanien ligger söderut.
Frankrike, Italien och Spanien ligger söderut.
Quote from Funbeat user on 7 October 2012, 18:44Om fler än vi råkat ut för att starttiden "slarvades bort" och därför fick en ny helt värdelös starttid, så lär det dyka upp platser till försäljning i vår. En i vårt gäng har redan hoppat av pga den usla starttiden. 23.36. (#)
Om fler än vi råkat ut för att starttiden "slarvades bort" och därför fick en ny helt värdelös starttid, så lär det dyka upp platser till försäljning i vår. En i vårt gäng har redan hoppat av pga den usla starttiden. 23.36. (#)
Quote from Funbeat user on 7 October 2012, 18:49Många av de "vettiga" tiderna har givits till föreningar, företag och organisationer. De kostar sedan extra att utnyttja.
Många av de "vettiga" tiderna har givits till föreningar, företag och organisationer. De kostar sedan extra att utnyttja.
Quote from Funbeat user on 7 October 2012, 18:57Okej, så vad är en vettig starttid?
Okej, så vad är en vettig starttid?
Quote from Funbeat user on 7 October 2012, 19:02När det är ljust vid starten. Efter tre.
När det är ljust vid starten. Efter tre.