Forum

Forum Navigation
Forum breadcrumbs - You are here:ForumLöpningEn mil om dagen 2013
You need to log in to create posts and topics.

Tre månader kvar, och ligger 10 mil back. Förkylning och grejer gör att jag antagligen inte kommer komma ikapp, vi får väl se hur det blir men just nu känns detta mål inte ens särskilt motiverande längre.

Jag passerade just 365 mil, redan rejält årspers, men jag har inget sådant mål. Håller med Jan-Erik om att sånt lätt gör att man slutar lyssna på kroppen. Springer väl i princip så mycket jag kan så länge det är skönt. Än så länge blir det automatiskt mer

Bra jobbat Klas!

Så länge man är frisk och skadefri är det bara att mata på! 😀

Grattis Klas!
Bra jobbat!
Kram,
Jenny

Ligger fortfarande i fas med målet.
BILD:https://dl.dropboxusercontent.com/u/30208535/Sprungit3000km.png

Bra där Tomas. Har inte tappat mer, fortfarande 9,5 mil ifrån önskvärt. 🙂

Har faktiskt jobbat ikapp,nu på 341 mil. Men, följer Mackans program för att toppa på Sylvesterloppet, så det kommer att bli lite mindre springande i slutet av månaden. Runt 360 mil borde det bli. Gott så.

Drygt 355 as of this morning. 11 dagar kvar att träna, varav två planerade pass på 25+. Borde gå vägen, det här! 🙂

Funderar på att försöka få till exakt 365, bara för att få snygga siffror...

353 mil har jag as of this morning men det är nedtrappning som gäller inför sylvesterloppet, så. 🙂

BILD:http://www.funbeat.se/photo.aspx?FileName=2e9a30ab1a4c425aa6439868cc57c64e.jpg&Size=&share=

Jag kom i mål!