Forum

Forum Navigation
You need to log in to create posts and topics.

12

🙂

Som triathlet måste du ju se det som en utmaning! Lite hoj, lite sim och lite lubba. Våga satsa vinn!

hehe precis! Bara o simma över pölen 😉 Hoppas ni gör de här löprundorna till en vana för till sommaren vill ja vara med!

Ja det är ett bra sätt att motivera sig när man kommer hem efter jobbet... Jag antar att du Karin kanske har lite mer sol ovanför huvudet än vi hemma i svedala?

Visst Daniel vi kör 10-15 km, det räcker bra. Vi syns ikväll

Jo de här turerna är klart motivernade. Nu ska bara de mekaniska problemen bort så vi kan öka längden på turerna till 2-3 mil så småningom. Ska vi springa vid 19-tiden?

Vi tar det vid 19. Det är ok. Får bli lite långsamt i början innan middagstuggorna ramlar mer i maggen 🙂

Härlig tur! Bra tempo också. Nu får fler haka på. Det här är ju skoj.

Banan finns bland mina löprundor. "11 km över Hellas".

Ja det var riktigt kul. Och jag kan meddela att "Wallace" inte såg ut som på bilden 🙂 Ja kom igen nu, fler kan vi bli till nästa vecka

12