Quote from Funbeat user on 16 November 2009, 16:06Nä, finns kajaker att hyra här i stan. 🙂
Nä, finns kajaker att hyra här i stan. 🙂
Quote from Fredrik Svensson on 16 November 2009, 17:11OM det blir kajak är jag med alla dagar på året! Eller *host* okej om min kalender tillåter 😉
OM det blir kajak är jag med alla dagar på året! Eller *host* okej om min kalender tillåter 😉
Quote from Funbeat user on 16 November 2009, 19:15Anders, jag är på!
Anders, jag är på!
Quote from Funbeat user on 16 November 2009, 19:22Jag håller med Nina.
Jag håller med Nina.
Quote from Funbeat user on 16 November 2009, 19:27Skoj! Helt klart tillräckligt intresse för en nattlig tur i marelden en varm augustinatt. Kommer bli grymt läckert med ett gäng kajaker som får vattnet att lysa upp!
Då lägger vi alla det på minnet och börjar planera lite närmare framåt sommaren. 🙂
Skoj! Helt klart tillräckligt intresse för en nattlig tur i marelden en varm augustinatt. Kommer bli grymt läckert med ett gäng kajaker som får vattnet att lysa upp!
Då lägger vi alla det på minnet och börjar planera lite närmare framåt sommaren. 🙂
Quote from Funbeat user on 16 November 2009, 19:37Jag kommer flygande direkt! Mareld är häftigt, västkusten är bäst. Och det lilla problemet med att jag ska sitta i enkajak löser sig 🙂
Jag kommer flygande direkt! Mareld är häftigt, västkusten är bäst. Och det lilla problemet med att jag ska sitta i enkajak löser sig 🙂
Quote from Funbeat user on 16 November 2009, 19:54Haha, den enda som garanterat inte kommer särskilt nära är väl den som sitter med i K2:an i så fall.
Haha, den enda som garanterat inte kommer särskilt nära är väl den som sitter med i K2:an i så fall.
Quote from Funbeat user on 16 November 2009, 19:54Ja, de kommer få bada på köpet... Kajaler ser så stabila ut, men dom jag har suttit i (inte så många och inte så länge......) har varit JÄTTEVINGLIGA! 😉
Edit: KAJAK!!!! Suck. Och Bruse: man har sällan kajal I ögat, men det kan vi ta en annan gång 🙂
Ja, de kommer få bada på köpet... Kajaler ser så stabila ut, men dom jag har suttit i (inte så många och inte så länge......) har varit JÄTTEVINGLIGA! 😉
Edit: KAJAK!!!! Suck. Och Bruse: man har sällan kajal I ögat, men det kan vi ta en annan gång 🙂
Quote from Rasmus Olsson on 16 November 2009, 19:55Anna är det inte kajal man har i ögat å kajak i vattnet?
Anna är det inte kajal man har i ögat å kajak i vattnet?
Quote from Funbeat user on 16 November 2009, 19:57Jag tycker inte ens att dom SER stabila ut! Jag har bara paddlat kanoter... Men till våren ska jag nog få en kajakkurs så jag lär mig det också! (H:)
Jag tycker inte ens att dom SER stabila ut! Jag har bara paddlat kanoter... Men till våren ska jag nog få en kajakkurs så jag lär mig det också! (H:)