Quote from Funbeat user on 4 May 2011, 17:39Ja jag är ju så gammal så att jag inte har fattat något av den nya utvecklingen alls....ref inslag i trådarna...hehe..
Skräcklanmaran har alltså lagt om sin bana????????
Den gången som jag kutade för ca åtta år eller liknande så var det finfin grusbana me
Ja jag är ju så gammal så att jag inte har fattat något av den nya utvecklingen alls....ref inslag i trådarna...hehe..
Skräcklanmaran har alltså lagt om sin bana????????
Den gången som jag kutade för ca åtta år eller liknande så var det finfin grusbana me
Quote from Funbeat user on 4 May 2011, 21:10"Ref tvätta skorna i tvättmaskin.....hahahahaha......VARFÖR??"
Vild gissning: För att dom skall bli rena.Jag har kört träningsskor i maskinen då och då. Jag kör dom på ett 20-minuters syntetprogram i 30 grader. Om inte skorna klarar av att skumpa runt i
"Ref tvätta skorna i tvättmaskin.....hahahahaha......VARFÖR??"
Vild gissning: För att dom skall bli rena.
Jag har kört träningsskor i maskinen då och då. Jag kör dom på ett 20-minuters syntetprogram i 30 grader. Om inte skorna klarar av att skumpa runt i
Quote from Funbeat user on 4 May 2011, 21:17Jag brukar bara låta dom torka och sen borsta av dom
Förutom VFF dom dushar jag
Jag brukar bara låta dom torka och sen borsta av dom
Förutom VFF dom dushar jag
Quote from Funbeat user on 4 May 2011, 21:32VFF är väl annars ett av dom få skor som man faktiskt får tvätta enligt tillverkaren.
VFF är väl annars ett av dom få skor som man faktiskt får tvätta enligt tillverkaren.