Forum

Forum Navigation
Forum breadcrumbs - You are here:ForumStegräknareStegräknare, vilken modell?!
You need to log in to create posts and topics.

Ja jag är lurisk över min, funkar jättebra o inte så dyr heller

Nu har min röda skönhet kommit. Ska prova den imorrn på jobbet så får vi se 🙂

Den funkar helt otroligt bra. Jag är jättenöjd (H:)
Hur lägger ni in era steg här på funbeat. Jag har använt mig av den där "stegräknarbonus" men vet inte riktigt om jag gillar att ha det så.

Ge mig lite tips på hur ni gjort 🙂

Jag lägger in mina steg efter varje runda under reps, sen lägger jag in det totala morgonen efter på gårdagens datum, kolla gärna min kalender// Ingmarie

HEJ!
Jag undrar hur den där omram stegräknare funkar rent tekniskt? Är alla nöjda med den.? Finns det inget minus? Är jävligt sugen på köpa en sånn!!!

jag har bara posivit att säga om den, har testat så många som ja slängt efter en dag, nu klarar ja mig inte utan denna!!! om ja glömmer den känner ja mig mkt naken!! och den fungerar jättebra med allt!!!!

Ja jag håller med Åse, den är toppen sitter på från det jag vaknar tills jag lägger mig.

Vart beställde ni era Omron walkingstyle II? Jag hade tänkt att köpa en till frun som vill ha en ny bra stegräknare som man inte måste ha på byxlinningen.

Jag har köpt min i en Lifehälsobutik. Din fru blir säkert glad.

Jag köpte min på stegraknare.se. Den kom väldigt fort, vet inte om priset är billigast men jag är nöjd ändå.