Forum

Forum Navigation
Forum breadcrumbs - You are here:ForumLöpningSvart i spåret, eller?
You need to log in to create posts and topics.

Det är mycket svart på dom som man möter i skogen, men några färgklickar som undan tag.

Så jag är nyfiken på hur du såg ut när du sprang senast?

Själv hade jag en röd jacka och mörkblå träningsbyxor.

Hehe, jag ser också många svart-klädda i spåret. Lite tråkigt tycker jag...

Få se nu... Sist jag sprang hade jag mörkblåa byxor, vit tjocktröja med rött & blått tryck på, en gul reflexväst, pannlampa och silverfärgade skor.
Inte jättefärgglatt kanske,

Hade iof mörka byxor o jacka men oxå en reflexväst o orange mössa 🙂

visst ja, glömde skriva mössan. fick låna mammas rosa för min blåa var i tvätten. Hmm, märks det att jag gillar blått? 😉

Har förresten oftast en gul vindjacka

Marinblå träningsbyxor+ Marinblå träningsjacka med grågröna och röda detaljer+grå mössa+svarta vantar. Eventuellt en gul Ikea-reflexväst.

Har just köpt löparställ, helsvart men med neongrön/gul dragkedja på framsidan, mörkgrå mössa och ett bar Burton pipe-vantar (H)

jag kör på hemstickade röd/orange/brun/vita tumvantar ^^ har gjort de själv 🙂

mysbyxor o grå luvtröja aLa rocky. varmt men ganska tungt i regnet. har ett par tights men..... nä jag är för mesig. lovar att det svider rätt fint mellen bena efter ett långpass.

Svarta byxor, marinblå tröja. Inga vantar och ingen mössa, bor i det sköna Skåne.