Quote from Funbeat user on 18 January 2009, 08:01Varför skulle det vara intressant att veta tidpunkt?
vh
Varför skulle det vara intressant att veta tidpunkt?
vh
Quote from Funbeat user on 18 January 2009, 10:13Innan man börjar fundera på att ta med tidpunkt när träningen reggas borde man väl få in tidpunkt när träningen utfördes. Det första ser jag som rent lull-lull som åtminstone jag kan både ha och mista, det andra är däremot något som är en direkt brist ida
Innan man börjar fundera på att ta med tidpunkt när träningen reggas borde man väl få in tidpunkt när träningen utfördes. Det första ser jag som rent lull-lull som åtminstone jag kan både ha och mista, det andra är däremot något som är en direkt brist ida
Quote from Galderma Fritidsförening on 18 January 2009, 11:51Tid då träningen utfördes tycker jag vore en bra grej.
Då kan man ju t.ex. se mönster som t.ex. att de pass man tränar på förmiddagarna går sämre än passen på eftermiddagar/kvällar (eller hur det nu visar sig vara).
Tid då träningen utfördes tycker jag vore en bra grej.
Då kan man ju t.ex. se mönster som t.ex. att de pass man tränar på förmiddagarna går sämre än passen på eftermiddagar/kvällar (eller hur det nu visar sig vara).
Quote from Funbeat user on 18 January 2009, 11:54Exakt vad stoppar er från att skriva det i beskrivningen av passet?
Exakt vad stoppar er från att skriva det i beskrivningen av passet?
Quote from Galderma Fritidsförening on 18 January 2009, 12:01Ingenting egentligen
Ingenting egentligen
Quote from Funbeat user on 18 January 2009, 13:07det finns många fördelar med att ange tidpunkt, se diskussionen ovan. Det är också det naturliga sättet att ordna träningarna i tidsordning (i t.ex. nyhetsflöde och andra listor) utan att behöva komma ihåg att registrera dem i rätt ordning.
Vill man seda
det finns många fördelar med att ange tidpunkt, se diskussionen ovan. Det är också det naturliga sättet att ordna träningarna i tidsordning (i t.ex. nyhetsflöde och andra listor) utan att behöva komma ihåg att registrera dem i rätt ordning.
Vill man seda
Quote from ellen olsson on 18 January 2009, 13:26Är inte tidpunkten för när man genomför träningen intressantare? 😉
Är inte tidpunkten för när man genomför träningen intressantare? 😉
Quote from Jan Lundquist on 18 January 2009, 13:52Absolut är det av största intresse NÄR träningen utfördes. Reggningen kan ju ske när som helst. Jag tycker det är intressant för egen del att träningen kommer i den ordning den utfördes. Som det är nu ser jag ingen logik i presentationen av min träning.
Absolut är det av största intresse NÄR träningen utfördes. Reggningen kan ju ske när som helst. Jag tycker det är intressant för egen del att träningen kommer i den ordning den utfördes. Som det är nu ser jag ingen logik i presentationen av min träning.
Quote from Funbeat user on 18 January 2009, 14:19Skulle också ha någon enkel funktion som visar när på dagen man utför sitt trä.pass 🙂
Skulle också ha någon enkel funktion som visar när på dagen man utför sitt trä.pass 🙂
Quote from Funbeat user on 18 January 2009, 14:21Tur jag kör med Polar som visar starttiden.
Tur jag kör med Polar som visar starttiden.