Quote from Funbeat user on 15 November 2011, 09:51Crafts elite-tights saknar helt dragkedjor och är de överlägset skönaste tights jag äger. De sitter som ett andra skinn och skaver ingenstans för mig iallafall.
Tyvärr kostar de en smärre förmögenhet (det hänger ju tyvärr ofta ihop).
Crafts elite-tights saknar helt dragkedjor och är de överlägset skönaste tights jag äger. De sitter som ett andra skinn och skaver ingenstans för mig iallafall.
Tyvärr kostar de en smärre förmögenhet (det hänger ju tyvärr ofta ihop).
Quote from Funbeat user on 16 November 2011, 19:18Jag har exakt likadana Nikes med vindstopp på låren, perfekta att springa i nu. Får se hur de är i vintern. Brukar dock köra med vanliga tights under - annars blir det så kallt om bakdelen 🙂
Jag har exakt likadana Nikes med vindstopp på låren, perfekta att springa i nu. Får se hur de är i vintern. Brukar dock köra med vanliga tights under - annars blir det så kallt om bakdelen 🙂