Forum

Forum Navigation
Forum breadcrumbs - You are here:ForumLöpningUtmaning: 31 mil i mars!!
You need to log in to create posts and topics.

131 km efter 10 dagar, så jag ligger i fas.

Vi får de hur många mil jag fixar den kommande veckan, med två bokad kvällsaktiviteter, en konferens med övernattning samt bortrest fru!

Ligger lite efter, varit förkyld 1 vecka men bättre nu så nu får man ligga i, ska dock börja försiktigt, men jag har inte gett upp, har ju mina 42,2 km på löparbandet förra söndan haha vilka tokerier man har för sig men det är det som gör det kul! :)))

64km efter 10 dagar, skadestrul som vanligt, blir inga 31mil i mars för min del.

Idag är det den 17 mars och efter dagens långpass ligger jag nu på 199 km. Så jag ligger i fas!

Hur går det för er andra?

Hehe, nu har jag dragit på mig en förkylning också, så endast 11km har tillkommit till mina redan ynkliga 64km ovan... (#) Dvs om jag ÖKAR lite andra halvan av månaden så kommer jag NÄSTAN upp i HÄLFTEN av de där 31 milen.

Nya tag i april eller nåt.

209 km här. Men det blir färre framöver, så det kommer att bli på håret...

182 km så jag ligger också lite före, men nästa vecka kommer jag vara ute och resa så jag kommer också få tufft att klara målet... :-d

strax 26 mil, ser ut som jag klarar det 🙂

Har nu fixat 26 mil, bara fem mil kvar och det är sju dagar kvar på månaden. Om inte märkligt händer skall jag fixa detta mål!

Hade en svacka i veckan, ett milpass en sen kväll blev bara 5½ km långt och kroppen var inte riktigt med.

Hur går det för er

Också 26 mil. Är bortrest, så det hänger fortfarande i luften...