Quote from Funbeat user on 21 October 2009, 12:48Jubelidiot.
Jubelidiot.
Quote from Funbeat user on 21 October 2009, 13:14Samtidigt, på ett annat forum, beklagar sig hon över dig och hur du drar med henne på gemensamma aktiviteter och sen drar ifrån.
Skämt åsido, parlöpning och parcykling låter jobbigt om man skapat nån sorts pakt att aldrig lämna nån i sticket (hur mycket s
Samtidigt, på ett annat forum, beklagar sig hon över dig och hur du drar med henne på gemensamma aktiviteter och sen drar ifrån.
Skämt åsido, parlöpning och parcykling låter jobbigt om man skapat nån sorts pakt att aldrig lämna nån i sticket (hur mycket s
Quote from Funbeat user on 21 October 2009, 13:29Jag orsakade en klungkrasch med säkert 10 man inblandade strax efter Fagerhult 2003. Jag gick i kompisens bakhjul. Det var inte det minsta roligt.
Apporå att hålla ihop, ett år startade min man och jag samtidigt och gick i mål samtidigt. I resultaten så
Jag orsakade en klungkrasch med säkert 10 man inblandade strax efter Fagerhult 2003. Jag gick i kompisens bakhjul. Det var inte det minsta roligt.
Apporå att hålla ihop, ett år startade min man och jag samtidigt och gick i mål samtidigt. I resultaten så
Quote from Funbeat user on 23 October 2009, 09:32Gazzah: Att bestämma sig, att starta, att genomföra med de förutsättningarna och att också kunna bryta när det krävs. RESPEKT!!! På alla möjliga plan!!! (t+)
Gazzah: Att bestämma sig, att starta, att genomföra med de förutsättningarna och att också kunna bryta när det krävs. RESPEKT!!! På alla möjliga plan!!! (t+)
Quote from Funbeat user on 25 October 2009, 11:01Min senaste vätternrunda var mitt första försök på en bra tid, åkte med en snabbgrupp ner till Gränna, gick 35-45 kmh nästan hela tiden, roligaste var ju att det kändes mindre ansträngande!
Sen i närheten av gränna kom en lång seg uppförsbacke innan den
Min senaste vätternrunda var mitt första försök på en bra tid, åkte med en snabbgrupp ner till Gränna, gick 35-45 kmh nästan hela tiden, roligaste var ju att det kändes mindre ansträngande!
Sen i närheten av gränna kom en lång seg uppförsbacke innan den
Quote from Funbeat user on 25 October 2009, 12:08Kul att läsa alla historier när man ska ge sig på ett första försök ;).
Man får väl hoppas bara att man lyckas hålla sig och inte behöver åka buss illaluktande...
Jag lär dock se till att få lite träning i grupp till våren.
Kul att läsa alla historier när man ska ge sig på ett första försök ;).
Man får väl hoppas bara att man lyckas hålla sig och inte behöver åka buss illaluktande...
Jag lär dock se till att få lite träning i grupp till våren.
Quote from Funbeat user on 25 October 2009, 15:45Körde inte 2009 men inför 2008 blev jag så entusiastisk av att en kollega skulle köra VR med sin svärfar att jag peppade honom och gav en massa bra VR-råd. Jag siktade ned mot 10 timmar med ett gäng från klubben.
Han slog mig med en(!) minut...
Jag tyck
Körde inte 2009 men inför 2008 blev jag så entusiastisk av att en kollega skulle köra VR med sin svärfar att jag peppade honom och gav en massa bra VR-råd. Jag siktade ned mot 10 timmar med ett gäng från klubben.
Han slog mig med en(!) minut...
Jag tyck
Quote from Funbeat user on 25 October 2009, 20:20kännermig lite dumt eller naive...men värför pratar man att bajsa på sig....det kan inte vara normalt?? eller??
Kanske finns ett VR plats till salu snart 🙂
kännermig lite dumt eller naive...men värför pratar man att bajsa på sig....det kan inte vara normalt?? eller??
Kanske finns ett VR plats till salu snart 🙂
Quote from Funbeat user on 25 October 2009, 20:36Nä, det är inte normalt. Du kan lugnt cykla din runda!
Nä, det är inte normalt. Du kan lugnt cykla din runda!
Quote from Funbeat user on 25 October 2009, 21:21Hehe nöden har inga lagar! 😀
Hehe nöden har inga lagar! 😀