Forum

Forum Navigation
Forum breadcrumbs - You are here:ForumTriathlonÄr du med i Triathlon Sweden?
You need to log in to create posts and topics.

Ja då är det inte bara jag.

Shit! Vad mycket tung, oförtjänt kritik David får ta på denna sida! Är det bara jag som uppskattar hans spydiga/roliga, och ofta som jag uppfattar det, ganska ironiska kommentarer?

Bra jobbat med sidan, Roger!

Det tar ett tag innan man lär sig läsa mellan, under och bakom raderna. Sen är David bra att ha. Om man dessutom ställer raka frår får man faktiskt mycket bra svar.

Nu ska ni inte överdriva. Vem ska de annars skälla på för sina tillkortakommande?

Jag håller på dig Roger, det verkar vara en bra sida/nätverk.

Beträffande David och hans (i de allra flesta fall) mycket okonstruktiva och nedvärderande inägg, gör som jag: SKIT högaktningsfullt i dessa. Jag har bestämt mig för att göra det. Det är inte

Gör du?

Roger, jag har varit med där länge (inaktiv iofs)

Häromdan fick jag ett mail att en person skrivit ett meddelande på min sida där så jag loggade in och hittade ingenting - har du nån förklaring eller vill du ha ytterligare info?

Det fick jag med mail om! "Suzanne" har skrivit till dig? Hittade inget och ingen Suzanne öht?

Just det. Suzanne var det.