Forum

Forum Navigation
You need to log in to create posts and topics.

Jag mobbar inte nån! Var har du fått det ifrån? Jag är en snäll och fin kille, med sportbil och glatt humör!

Liksom i stil?
Konstigt att TS var nöjd.

Stefan: Jag har sagt det förr, jag säger det igen. Dags att rannsaka sig. Gillar du inte att bli påhoppad, så hoppa inte på. Du fick ett exempel i länken ovan och det är helt orimligt att påstå att det var David som hoppade på dig och inte tvärtom. Sedan

Charlotta:
Jaha, och då är det ok med personliga påhopp alltså?
Är det så du menar?

Fp David: Du har din stil, som sagt har du massor med överlägset intelligenta poänger, synd bara att du ska använda stilen alltför ofta så överlägset gentemot andra. Många har nog försökt säga ifrån mot dig, vilket Stefan gjorde där.

Stefan: Vet du om Fp

Stefan igen: "Jaha, och då är det ok med personliga påhopp alltså?
Är det så du menar?"

Jag struntar rätt mycket i vad ni två yrar om i pulsgruppen. Eftersom ni båda ägnar er ihärdigt åt påhopp i den tråden, så förutsätter jag att ni båda är ok med det

Petra:
Inte som jag har sett.

Åh, vad sött. Nu demonstrerar Petra och Stefan ett gemensamt påhopp i realtid.

Charlotta:

Fp David kan nog vara extremt rolig om han vill vilket du försvarar honom för, och nog skulle jag uppskatta honom mycket om det bara var så, men som det är nu ligger han som högst på listan bland dåliga tonspridare.

Vem är många? Är det du o stefan, alltså två?