Quote from Funbeat user on 16 September 2011, 17:03Nu har vi bokat biljetter till Avesta-Krylbo, framme 13.19! Jättetaggad på föreläsningen 🙂
Nu har vi bokat biljetter till Avesta-Krylbo, framme 13.19! Jättetaggad på föreläsningen 🙂
Quote from Elias Engqvist on 16 September 2011, 21:57Ok, vi hämtar! Ni är 2st eller hur?
Ok, vi hämtar! Ni är 2st eller hur?
Quote from Funbeat user on 16 September 2011, 22:20Åh vad bra! tusen tack 🙂 Nej vi är tre stycken, går det bra?
Åh vad bra! tusen tack 🙂 Nej vi är tre stycken, går det bra?
Quote from Elias Engqvist on 17 September 2011, 07:54Visst. Bara så jag vet.
Visst. Bara så jag vet.
Quote from Elias Engqvist on 21 September 2011, 12:11En tråkig nyhet. Caballo Blanco är skadad och kommer inte att springa Lidingöloppet som planerat. Han kommer dock att vara på området och heja säger han!
Och naturligtvis blir föredragen av som planerat.
Jag kan berätta att det är 197 anmälda (53 platser
En tråkig nyhet. Caballo Blanco är skadad och kommer inte att springa Lidingöloppet som planerat. Han kommer dock att vara på området och heja säger han!
Och naturligtvis blir föredragen av som planerat.
Jag kan berätta att det är 197 anmälda (53 platser
Quote from Funbeat user on 21 September 2011, 14:08Skadad, vafalls? Det var väl just det man aldrig skulle bli om man sprang som en äkta Raramuri? 😉
Nåväl, det var ju trist.
Men jag ska nog ta och anmäla mig till Stockholmsföredraget nu, till sist. Barnvaktsfrågan är löst så man kan åka lite tidigare o
Skadad, vafalls? Det var väl just det man aldrig skulle bli om man sprang som en äkta Raramuri? 😉
Nåväl, det var ju trist.
Men jag ska nog ta och anmäla mig till Stockholmsföredraget nu, till sist. Barnvaktsfrågan är löst så man kan åka lite tidigare o
Quote from Elias Engqvist on 21 September 2011, 14:45Kul att det löst sig Tomas! Han har problem med en vad, muskelbristning tror han...
Kul att det löst sig Tomas! Han har problem med en vad, muskelbristning tror han...
Quote from Funbeat user on 21 September 2011, 21:43Finns det nån chans att denna tilldragelse kommer att filmas? Jag är i Berlin i helgen (t-)
Finns det nån chans att denna tilldragelse kommer att filmas? Jag är i Berlin i helgen (t-)
Quote from Funbeat user on 21 September 2011, 22:28Nej vad trist! Fast det viktigaste är ju att han kommer, måtte han inte bli sjuk bara, det är ju hur många som helst som är krassliga nu.
Nej vad trist! Fast det viktigaste är ju att han kommer, måtte han inte bli sjuk bara, det är ju hur många som helst som är krassliga nu.
Quote from Elias Engqvist on 21 September 2011, 22:42Han har hållt två föredrag i England nu så än så länge är han frisk iaf.
Filmas - nja, vi får se...
Han har hållt två föredrag i England nu så än så länge är han frisk iaf.
Filmas - nja, vi får se...