Forum

Forum Navigation
Forum breadcrumbs - You are here:ForumSINGELGod morgon!
You need to log in to create posts and topics.

God Dag!

Är hemma i dag, fortfarande sjuk 🙁

Usch Camilla! 🙁 Du får krya på dig!

Jag gör mitt bästa :@

Härligt Kalle! Zen firar triumfer! Slå henne med häpnad! 🙂

Jag tror inte att zen bor i södra Dalarna. 🙁

Jag är ju lite av en lantis och fattar egentligen inte va det här "zen" betyder. Tänkte om det var en dejt-site som hette så? Eller om det har med Zenbuddism att göra? Det är alltså nån ny grej? Zen?

Aadu: Det är mest en kul grej. När du blivit trött på att försöka och försöka och gå på dejt efter dejt i jakten på Den Rätta, så kan du ge dig på Zendejting. Det innebär att du slutar anstränga dig så hårt och bara låter det hända. Om livet vill att du s

Ah, låter mkt bra! Hejja zen!

Notera bara att du inte får använda Zendejting för att slippa ta kontakt med kvinnor, då du snarast är att betrakta som en av alla raggsockar. 😉

"män som är för slöa för att leta rätt på en kvinna att dejta är raggsockar"

Jag tar på ett självklart sätt kontakt med alla som jag gillar. Jag har inga problem där, jag är ingen sån där raggsocka!