Quote from Funbeat user on 26 October 2008, 14:25Då kan jag ju berätta hur det gick för mig som startade tråden, det blev till sist ett par Inov-8 X-talon 212 som släpptes ganska nyligen. Dessförinnan hade jag skaffat ett par Roclite 285, också Inov-8, och dem är jag också mycket nöjd med som lite grövr
Då kan jag ju berätta hur det gick för mig som startade tråden, det blev till sist ett par Inov-8 X-talon 212 som släpptes ganska nyligen. Dessförinnan hade jag skaffat ett par Roclite 285, också Inov-8, och dem är jag också mycket nöjd med som lite grövr
Quote from Funbeat user on 26 October 2008, 14:29De är snygga!
De är snygga!
Quote from ellen olsson on 26 October 2008, 14:44Mina X-Talon i storlek 9½ (UK) väger in på 236g på hushållsvågen. Helt OK. 🙂
Mina X-Talon i storlek 9½ (UK) väger in på 236g på hushållsvågen. Helt OK. 🙂
Quote from Funbeat user on 26 October 2008, 14:50190 g i storlek 38,5 😛
190 g i storlek 38,5 😛
Quote from Funbeat user on 26 October 2008, 20:34Bumpa behöver inte innebära en frågeställning bara en "uppflyttning" så att den återigen aktualiseras. Och det verkar ju ha funkat.
😉
http://sv.wikipedia.org/wiki/Bumpning
Bumpa behöver inte innebära en frågeställning bara en "uppflyttning" så att den återigen aktualiseras. Och det verkar ju ha funkat.
😉
Quote from Funbeat user on 26 October 2008, 22:09Jag köpte ett par Brooks Cascadia 3 i USA för en tid sedan. Vet tyvärr inte om de finns i Sverige? Om inte borde man be Stadium att omedelbart plocka in dem i sortimentet!
http://www.brooksrunning.com/prod.php?p=1100461D&k=123204
De sitter grymt bra på
Jag köpte ett par Brooks Cascadia 3 i USA för en tid sedan. Vet tyvärr inte om de finns i Sverige? Om inte borde man be Stadium att omedelbart plocka in dem i sortimentet!
http://www.brooksrunning.com/prod.php?p=1100461D&k=123204
De sitter grymt bra på
Quote from Funbeat user on 27 October 2008, 10:18Skaffade ett par inov-8 roclite 285 i somras. Inte lättast men lätta, grymt grepp och smidiga. Tyvärr fick jag ordentliga skavsår första passet (som var lite väl långt med sprillans skor), och har inte använt dem så mycket sen dess. Här är bild http://www
Skaffade ett par inov-8 roclite 285 i somras. Inte lättast men lätta, grymt grepp och smidiga. Tyvärr fick jag ordentliga skavsår första passet (som var lite väl långt med sprillans skor), och har inte använt dem så mycket sen dess. Här är bild http://www
Quote from Stefan Kinberg on 21 March 2009, 16:09Är det ngn som lyckats springa med ett par av dessa?
Tänkte kolla lite med trailfox fantaster om ngn av er känner till PUMA complete trail 100 som verkar vara efterföljare till trailfox.
http://www.runnersworld.com/article/0,7120,s6-240-400--12847-4-1X2X3
Är det ngn som lyckats springa med ett par av dessa?
Tänkte kolla lite med trailfox fantaster om ngn av er känner till PUMA complete trail 100 som verkar vara efterföljare till trailfox.
http://www.runnersworld.com/article/0,7120,s6-240-400--12847-4-1X2X3
Quote from antti5303@gmail.com on 22 March 2009, 18:08Kanske är old news, men jag gillar asics orient som är DS-trainers kusin från landet. Den är uppbyggd på samma läst men har kraftigare mönster lite mer förstärkningar. Så alla DS-trainerfans borde kunna gilla denna på stig, grusväg och lättare terräng.
Kanske är old news, men jag gillar asics orient som är DS-trainers kusin från landet. Den är uppbyggd på samma läst men har kraftigare mönster lite mer förstärkningar. Så alla DS-trainerfans borde kunna gilla denna på stig, grusväg och lättare terräng.
Quote from Funbeat user on 22 March 2009, 18:10Har också en fråga. Ska just beställa mina första Inov-8 Mudroc 290 på www.wiggle.co.uk (Snabb o pålitlig leverantör. Skona går på halva svenska priset!!). Är osäker vilken storlek jag ska ta. Fallar de stor eller liten? Nån som vet?
Har storlek 39-40 i v
Har också en fråga. Ska just beställa mina första Inov-8 Mudroc 290 på http://www.wiggle.co.uk (Snabb o pålitlig leverantör. Skona går på halva svenska priset!!). Är osäker vilken storlek jag ska ta. Fallar de stor eller liten? Nån som vet?
Har storlek 39-40 i v

