Forum

Forum Navigation
Forum breadcrumbs - You are here:ForumSå fungerar FunBeatMötesplatsen Funbeat
You need to log in to create posts and topics.

Intressant. Höstdepressioner som märks i funbeats forum?

Inte helt omöjligt!

Medlemmar, som generellt känner sig halvnere och semideppade på hösten, av olika anledningar, kanske upplever detta starkare än andra?

För, det är konstigt att det är ungefär samma klientel, som berättar hur hemskt det är, hur dålig

Det är säkert någon form av KBT.

Eftersom jag startade tråden och även startade en liknande tråd för ett år sen är det nog meningen att jag ska känna mig träffad. Jag kan dementera att jag är varken deprimerad eller känner mig i behov av KBT men jag tackar för psykoanalysen..

Snarare ä

Nja, nu tänkte jag på Surmupparna.

Marcus, jag tycker att ditt initiativ är jättebra och ovanligt seriöst för att vara här i funbeat 🙂

Hoppas Olle läser detta för det är en av de bästa förslagen jag sett på länge!

Marcus, nu förstår jag iofs inte varför just Du skulle behöva känna Dig träffad bara för att Du startade denna tråden, för jag anser att Du kom med bra förslag. Vilket jag har sagt ett par gånger. Jag håller med Christer. 🙂

Min reflektion rörde många a

Men vad bra då att det inte finns några problem öht, bara höstdepressioner.

Lustigt också att dessa höstdepressioner bara finns här på Funbeat också och inte alls på tex jogg.se där dessa diskussioner kring stämningen aldrig förekommer trots att vissa av oss vistas även där.

Det är väl snarare så att ett sakta döende forum får l

Bra sagt, Peter!