Quote from Funbeat user on 7 June 2012, 18:03Ja, tack vare Tomas har vi ju en 5:30-grupp.
Efter ankomst Stadion så drar vi som vill iväg på After Run för att reglera vätskeunderskottet. förra året blev det en vansinnesrusch till Medborgarplatsen som har ett bra urval drycker.
Ja, tack vare Tomas har vi ju en 5:30-grupp.
Efter ankomst Stadion så drar vi som vill iväg på After Run för att reglera vätskeunderskottet. förra året blev det en vansinnesrusch till Medborgarplatsen som har ett bra urval drycker.
Quote from Funbeat user on 7 June 2012, 18:07Ibland saknar jag att bo i Sthlm... Hade varit väldigt trevligt och kul att hänga på en sån här grej!
Ibland saknar jag att bo i Sthlm... Hade varit väldigt trevligt och kul att hänga på en sån här grej!
Quote from Funbeat user on 7 June 2012, 19:26Å jag vill inte jobba natt - ibland....
Å jag vill inte jobba natt - ibland....
Quote from Funbeat user on 7 June 2012, 19:48Visst blir det en 6 grupp också?
Visst blir det en 6 grupp också?
Quote from Funbeat user on 7 June 2012, 22:07Ja, det ryktas om en 6:00 - 6:15-grupp.
Ja, det ryktas om en 6:00 - 6:15-grupp.
Quote from Funbeat user on 7 June 2012, 22:15När någon efter drygt 20km löpning sa öl på Medis så var det inte svårt att dra upp ett 4.30-tempo längs med Skeppsbron 🙂
När någon efter drygt 20km löpning sa öl på Medis så var det inte svårt att dra upp ett 4.30-tempo längs med Skeppsbron 🙂
Quote from Funbeat user on 7 June 2012, 22:18Varför ni måste dra ända till Medis för att dricka öl? Målet är väl Stadion och det finns väl många ölhak i de trakterna som kan passa?
Varför ni måste dra ända till Medis för att dricka öl? Målet är väl Stadion och det finns väl många ölhak i de trakterna som kan passa?
Quote from Funbeat user on 7 June 2012, 22:23Ja, jag vet inte varför vi drog till Medis förra året. Mycket spring i benen kanske. Eller nära till pendeln för de som hade den som hemtransport. Nått bra ställe på Östermalm borde funka, gärna ett med bord ute. Nu när vi är fler fartgrupper kan vi göra
Ja, jag vet inte varför vi drog till Medis förra året. Mycket spring i benen kanske. Eller nära till pendeln för de som hade den som hemtransport. Nått bra ställe på Östermalm borde funka, gärna ett med bord ute. Nu när vi är fler fartgrupper kan vi göra
Quote from Funbeat user on 7 June 2012, 22:28Men tänk om det är +4°, regn och hård blåst? 🙂
Men tänk om det är +4°, regn och hård blåst? 🙂
Quote from Funbeat user on 7 June 2012, 22:31Tradition. På söder finns det, än så länge, en kulturell acceptans att ta en öl efter ett svettigt arbetspass. Om några år finns risken att målet blir Gullmarsplan.
Tradition. På söder finns det, än så länge, en kulturell acceptans att ta en öl efter ett svettigt arbetspass. Om några år finns risken att målet blir Gullmarsplan.