Forum

Forum Navigation
You need to log in to create posts and topics.

Ser jäkligt snyggt ut tycker jag. Jag ger 🙂 🙂 🙂 🙂 :-).

defenitift mer lättläst i allafall.

Snyggt! Ser bra ut i Chrome också. Dock efterlyser jag som någon tidigare, att i forumet, och på tränignen också, så ligger menyerna i toppen kvar, medan man scrollar allt under denna.

Nej jag är ledsen men jag gillar inte det nya utseendet. Tycker det ser skarpt, kallt och oproffesionellt ut 🙁

Håller nog med bullen.. Mycket blev snyggare. Men speciellt "min nyhetsström" ser kall o tomt ut. Man får inte samma överblick som förut.

Men annars funkar allt kanon!

Äh fult, jag är för gammal för ny layout.

Oj då....nu har Hallsta-Tompan vaknat upp igen....då får jag väl ge den nya looken typ::D:D:D:D:D:D:D

Månkarbo´s stolthet Kjelle ska då alltid vara värst hahaha (V)

Tycker sidan kanns lite smalare an forut, kanns lite trangt med innehallet. Skuggan ar alldeles for stark och inte har nagon riktig ljusriktning, tar bort valdigt mycket fran en annars ren layout i mitt tycke.

I ovrigt gillar jag det, mycket smafixar har

Jag har samma problem som Leif med att flikarna inte får plats på en rad. Jag misstänker att det beror på att jag har satt en minimigräns för teckensnitt på 11 punkter. Dessutom brukar jag förstora texten på funbeat ett snäpp för att få texten läslig och