Quote from Lena O on 15 June 2009, 21:42ah just det ... och tunnisen därborta från Ljungsbro!
ah just det ... och tunnisen därborta från Ljungsbro!
Quote from Funbeat user on 16 June 2009, 19:27Jonas, jag tänkte börja jobba på det i dagarna. Ska se efter om jag har råd att betala för mig redan denna månad eller om det blir först till löningsdagen - besked kommer efter att jag lyckats fixa cykelkärran som jag behöver till resan till Lund.
Jonas, jag tänkte börja jobba på det i dagarna. Ska se efter om jag har råd att betala för mig redan denna månad eller om det blir först till löningsdagen - besked kommer efter att jag lyckats fixa cykelkärran som jag behöver till resan till Lund.
Quote from Funbeat user on 16 June 2009, 21:55Nu känns det som man måste börja tag i sin planering på allvar. Jag kollade på hemsidan angående hotell. Det står "Scandic erbjuder övernattning för 200 kr/person, inklusive frukost. Detta gäller 3-bäddsrum". Innebär det att vi kommer sova 3 i varje rum o
Nu känns det som man måste börja tag i sin planering på allvar. Jag kollade på hemsidan angående hotell. Det står "Scandic erbjuder övernattning för 200 kr/person, inklusive frukost. Detta gäller 3-bäddsrum". Innebär det att vi kommer sova 3 i varje rum o
Quote from Funbeat user on 16 June 2009, 22:09Vore nog bra om vi kan börja boka rummen snart
Vore nog bra om vi kan börja boka rummen snart
Quote from Funbeat user on 17 June 2009, 09:22Rum är förbokade och EFI gänget skall vara garanterade platser. I vart fall dom som är EFIare just nu. Även 50% gänget skall ha platser.
Dvs, det är prel bokat.
Jag tror Billy är på G och släppa detta närsomhelst.
Rum är förbokade och EFI gänget skall vara garanterade platser. I vart fall dom som är EFIare just nu. Även 50% gänget skall ha platser.
Dvs, det är prel bokat.
Jag tror Billy är på G och släppa detta närsomhelst.
Quote from Funbeat user on 17 June 2009, 11:33Hmm, jag kommer ju att åka med tält o grejer.. Klart trevligare med hotell, men kassan kommer vara skral efter allt som måste införskaffas inför resan. Vad har man för boendealternativ egentligen, och vad får de för fiskala konsekvenser?
Hmm, jag kommer ju att åka med tält o grejer.. Klart trevligare med hotell, men kassan kommer vara skral efter allt som måste införskaffas inför resan. Vad har man för boendealternativ egentligen, och vad får de för fiskala konsekvenser?
Quote from Funbeat user on 17 June 2009, 13:52...
...
Quote from Funbeat user on 17 June 2009, 20:48Helt otroligt !!!! 4:e Storstadsregionen slår till igen... Nu får resten av Sverige vakna !!
En EFI till idag från Linköping, Välkommen Kent !!!
Helt otroligt !!!! 4:e Storstadsregionen slår till igen... Nu får resten av Sverige vakna !!
En EFI till idag från Linköping, Välkommen Kent !!!
Quote from Lena O on 17 June 2009, 20:49Bra Kenta! Glöm inte extra slangar i år 😉 😉
Bra Kenta! Glöm inte extra slangar i år 😉 😉
Quote from Funbeat user on 17 June 2009, 21:08Däcket var det ju som gick!! Jon-Erik kom med bättre begagnat!
Däcket var det ju som gick!! Jon-Erik kom med bättre begagnat!