Quote from Funbeat user on 16 July 2014, 18:43Tibor, jag bjuder på ett helt flak iskalla Tuborg om du gör det. DU behöver inte ens vinna.
Tibor, jag bjuder på ett helt flak iskalla Tuborg om du gör det. DU behöver inte ens vinna.
Quote from Funbeat user on 17 July 2014, 10:46Vissa har lägre barriärer än jag har.
BILD:www.rosapantern.com/images/uppleverser.jpg
Vissa har lägre barriärer än jag har.
BILD:www.rosapantern.com/images/uppleverser.jpg
Quote from Funbeat user on 17 July 2014, 18:47Jag är helt klart sugen, Illbatting! Frugan är mindre entusiastisk, dock.
Hudfärgade underkläder känns för övrigt lite som fusk. 🙂
Jag är helt klart sugen, Illbatting! Frugan är mindre entusiastisk, dock.
Hudfärgade underkläder känns för övrigt lite som fusk. 🙂
Quote from Funbeat user on 17 July 2014, 23:36LP: underbar bild. Borat och Haile.
Förresten, är du Lars Pennsjö som låg bakom LPC? Isf är du ju typ kändis... 🙂
LP: underbar bild. Borat och Haile.
Förresten, är du Lars Pennsjö som låg bakom LPC? Isf är du ju typ kändis... 🙂
Quote from Funbeat user on 18 July 2014, 08:27Jag sprang och småpratade med Rosa pantern under första milen av Växjö marathon 2012. Urtrevlig.
Så man kan nästan säga att jag känner Haile 😉
Jag sprang och småpratade med Rosa pantern under första milen av Växjö marathon 2012. Urtrevlig.
Så man kan nästan säga att jag känner Haile 😉
Quote from Funbeat user on 23 July 2014, 22:49Skänk då en tanke till vi stackare som måste springa i heltäckande klädsel (förutom huvud och armar) fastän det är 30 grader varmt (som det skall bli imorgon på 4:e etappen av Oringen 5-dagars)
Pulsband utan tröja, då rycker stilpolisen ut!
Skänk då en tanke till vi stackare som måste springa i heltäckande klädsel (förutom huvud och armar) fastän det är 30 grader varmt (som det skall bli imorgon på 4:e etappen av Oringen 5-dagars)
Pulsband utan tröja, då rycker stilpolisen ut!
Quote from Funbeat user on 24 July 2014, 07:43Jobbigt läge för muslimska kvinnor som löptränar.
bild:http://www.swedenconfidential.info/wp-content/uploads/2012/07/muslim-women682_430329a.jpg
Jobbigt läge för muslimska kvinnor som löptränar.
bild:http://www.swedenconfidential.info/wp-content/uploads/2012/07/muslim-women682_430329a.jpg
Quote from Funbeat user on 24 July 2014, 07:50Ånej! Jag som precis häromdagen sprang min första löprunda någonsin i bar överkropp. Med pulsband. Fan också!
Men om man sätter en sport-bh över pulsbandet då?
Ånej! Jag som precis häromdagen sprang min första löprunda någonsin i bar överkropp. Med pulsband. Fan också!
Men om man sätter en sport-bh över pulsbandet då?
Quote from Funbeat user on 24 July 2014, 09:14Igår sprang jag med en blöt t-shirt som jag spolat med iskallt vatten. 32 grader i skuggan men så himla skönt så länge t-shirten var blöt. Som att springa med AC. 🙂 När tröjan var torr åkte den av, då stjälpte den mer än den hjälpte, men första kilometr
Igår sprang jag med en blöt t-shirt som jag spolat med iskallt vatten. 32 grader i skuggan men så himla skönt så länge t-shirten var blöt. Som att springa med AC. 🙂 När tröjan var torr åkte den av, då stjälpte den mer än den hjälpte, men första kilometr
Quote from Funbeat user on 24 July 2014, 11:25Själv föredrar jag t-shirt och linne så länge det går. När det är riktigt varmt, som nu så föredrar jag mer fläktande träning som rullskidor och cykling.
Och tricket att blöta tröjan innan kör jag också. Samt springa där man kan ta sig ett dopp. 🙂
Men
Själv föredrar jag t-shirt och linne så länge det går. När det är riktigt varmt, som nu så föredrar jag mer fläktande träning som rullskidor och cykling.
Och tricket att blöta tröjan innan kör jag också. Samt springa där man kan ta sig ett dopp. 🙂
Men