Quote from Funbeat user on 3 August 2011, 11:16Det är så skönt när det är svalt i sovrummet. Jag kan inte sova ordentligt om det är för varmt. Det är i alla fall en possitiv sak med flytten.
Det är så skönt när det är svalt i sovrummet. Jag kan inte sova ordentligt om det är för varmt. Det är i alla fall en possitiv sak med flytten.
Quote from Funbeat user on 4 August 2011, 16:10Kunde inte sova så länge som jag hade planerat, nu blir det frukost och morgontidning (nåja) på terrassen.
Kunde inte sova så länge som jag hade planerat, nu blir det frukost och morgontidning (nåja) på terrassen.
Quote from Funbeat user on 5 August 2011, 09:04Vad tusan är det med mig på sistone? Vaknar sent och är ändå trött, trött, TRÖTT!? 🙁 Nu bär det av till stallet för mer staketbygge (förhoppningsvis det sista nu) och sen är det väl bara att åka hem, äta lunch och ta sig till jobbet? Ska livet verkligen
Vad tusan är det med mig på sistone? Vaknar sent och är ändå trött, trött, TRÖTT!? 🙁 Nu bär det av till stallet för mer staketbygge (förhoppningsvis det sista nu) och sen är det väl bara att åka hem, äta lunch och ta sig till jobbet? Ska livet verkligen
Quote from Funbeat user on 5 August 2011, 09:09God Morgon!
Idag blir det födelsedagskalas i slottsparken hemmavid, ska bli trevligt.
Jessie, det är nog värmen som gör dig trött.
God Morgon!
Idag blir det födelsedagskalas i slottsparken hemmavid, ska bli trevligt.
Jessie, det är nog värmen som gör dig trött.
Quote from Funbeat user on 5 August 2011, 09:44Helena: Är det du som fyller år?
God morgon förresten!
Helena: Är det du som fyller år?
God morgon förresten!
Quote from Funbeat user on 5 August 2011, 09:44Nej, en kompis.
Nej, en kompis.
Quote from Funbeat user on 5 August 2011, 09:45Ok, hoppas du får trevligt ändå 🙂
Ok, hoppas du får trevligt ändå 🙂
Quote from Funbeat user on 5 August 2011, 13:51Jo Helena, det kan ju vara det. Förlåt alla sommarfantaster, men kan det inte vara HÖST snart?!? Den här sommaren dödar all min träningslust juuuuh. (#)
Jo Helena, det kan ju vara det. Förlåt alla sommarfantaster, men kan det inte vara HÖST snart?!? Den här sommaren dödar all min träningslust juuuuh. (#)
Quote from Funbeat user on 5 August 2011, 14:15God Morgon! Har just slagit upp mina ljusblå efter en kort "natts" sömn men nu gäller det att få kroppen att fatta att dagar är till för att jobba och nätter för att sovas på. Kan konstatera att jag har fått till det med träning som jag kanske inte skulle
God Morgon! Har just slagit upp mina ljusblå efter en kort "natts" sömn men nu gäller det att få kroppen att fatta att dagar är till för att jobba och nätter för att sovas på. Kan konstatera att jag har fått till det med träning som jag kanske inte skulle
Quote from Funbeat user on 5 August 2011, 14:37Camilla: Skönt att se att du insett såna saker som att
1) det är skiftjobb som gäller om man ska få träna ordentligt!
2) vintern är bättre ur rent träningsperspektiv.
(t+)
Camilla: Skönt att se att du insett såna saker som att
1) det är skiftjobb som gäller om man ska få träna ordentligt!
2) vintern är bättre ur rent träningsperspektiv.
(t+)