Forum

Forum Navigation
Forum breadcrumbs - You are here:ForumSINGELGod morgon!
You need to log in to create posts and topics.

Godmorgon.
Försov mej, tog bilen (f*n). Får väl tänka att det är fredag iaf.
Jag vet inte.

Aadu: Mmm. Fredag ja... Jag vaknade av mig själv och trodde först det var lördag så jag blev tvungen att övertala mig att det faktiskt bara var fredag. :-

Jenny: då jag bara verkar ha två extrem: känslokall eller för sårbar så väljer jag alternativ nummer 1. måste bara hitta tillbaka dit, jag mådde bättre då.

Anna: tillbaka till vad? Känslokall? Ja, bara du vet vad konsekvenserna blir, så kan det nästan bli ett val...

konsekvenserna blir iaf att jag njuter av livet. mitt liv. på ett skumt sätt.

Edit: jag tror inte jag funkar som människa som bryr sig, eftersom ingen väntar sig att jag har känslor....

Anna: Ja, jag vet vad du menar. 🙂 Men känslokallhet skyddar en inte mot att bli sårad, även om man tror det. Det är bara en illusion... Men jag hoppas att du kommer att kunna njuta av livet snart igen! (L)

Morrn.... idag kommer Klonen, har inte sett han på över en månad.

Stackarn, han kommer bli översköljd av kärlek och kramar. Preciiis sånt som en 17 åring vill ha (17 på tisdag).

Låter härligt, Bruse! Ge honom vad han tål! 😉 (L)

De e gott Bruse!

Då är han ju 93a just som min dotter!

Hälsa och Gratta och ge honom en extra stor pappakram i födelsedagspressent!