Forum

Forum Navigation
Forum breadcrumbs - You are here:ForumSINGELGod morgon!
You need to log in to create posts and topics.

Håller med dig. Är jätteviktigt med framför allt bra instruktörer och bra musik (brukar ofta hänga ihop).
På Malkars i Kalmar, där jag körde, var det 3 olika instruktörer som delade på passet. Två riktigt bra och en lite sämre. Bra ordnat med blåbärssoppa

Godmorgon alla nyvakna supersinglar.
Idag blir det ytterligare en trökig dag utan träning.
Typ smått ogillar att vara sjuk. :@

Har inte tränat sen i lördags. Snyft....

Ni andra kan la ta vara på tillfället å träna lite för en annan ock 😉

Med tanke på hur kroppen känns nu fortfarande, så gjorde jag det igår, så varsegod! 🙂 Morgon, snö ute, öm och trött i hela kroppen, fortfarande.

God Morgon! Här blir det inte heller någon träning idag, sitter med en nyopererad fot i vädret.

Hur gård et Helena+ Får du morfin så det räcker?

Helena, bara att köra resten av kroppen i gymet! 🙂

Kan inte ta mig till gymet för närvarande...

Bruce, fick bara två morfintabletter för nätterna, annars citodon.

Bruse med S tack.

jag fick bara med mig citodon efter operationen. Det räckte inte! Låg och skrek första natten, och fick själv mer eller mindre krypa med svår smärta till apoteket för att få morfin. Inga hembesök där inte.

Men behövde bara morfin och c

Sruce..... ?

😉

Go möra...

Gomorron, morgonpromenaden med hunden är avklarad, frukosten är på väg ner, och en timma prick kvar tills löprundan. 🙂