Quote from Funbeat user on 22 February 2010, 16:06På grund av dålig planering missade jag både gårdagens och dagens planerade pass. Då jag jobbar sent så tror jag inte att jag har möjlighet att reparera dagens miss ikväll.
Först tänkte jag "vad ska de som läst om mina planerade träningspass i bloggen tä
På grund av dålig planering missade jag både gårdagens och dagens planerade pass. Då jag jobbar sent så tror jag inte att jag har möjlighet att reparera dagens miss ikväll.
Först tänkte jag "vad ska de som läst om mina planerade träningspass i bloggen tä
Quote from j sollerman on 22 February 2010, 16:13Har också haft en träningsfri helg och nästan hela veckan. Blir nog inte så mycket träning denna veckan heller. Har en liten förkylning som jag inte vill träna med. Men det kan nog vara bra att ladda batterierna inför våren. Hoppas bara snön försvinner sn
Har också haft en träningsfri helg och nästan hela veckan. Blir nog inte så mycket träning denna veckan heller. Har en liten förkylning som jag inte vill träna med. Men det kan nog vara bra att ladda batterierna inför våren. Hoppas bara snön försvinner sn
Quote from Funbeat user on 22 February 2010, 16:16Har också åkt på en rejäl förkylning så det blir en vilovecka kommande vecka, kanske inte helt fel. Krya på er alla andra där ute och håll tummarna för att snön snart är borta.
Har också åkt på en rejäl förkylning så det blir en vilovecka kommande vecka, kanske inte helt fel. Krya på er alla andra där ute och håll tummarna för att snön snart är borta.
Quote from Funbeat user on 22 February 2010, 16:33Här smälter den iaf för fullt resten av landets kaos till trots.
Hoppas lappmöglet håller sig borta nu bara.
Här smälter den iaf för fullt resten av landets kaos till trots.
Hoppas lappmöglet håller sig borta nu bara.
Quote from Funbeat user on 22 February 2010, 18:02Jo jag vill bara ha undan den här snön så jag kan komma ut på långpassen på cykeln...
Har köpt en tempocykel inför den här säsongen, köpte den i oktober, lite jobbigt att behöva kolla på den varje dag, och inse att det fortfarande är ett tag kvar tills f
Jo jag vill bara ha undan den här snön så jag kan komma ut på långpassen på cykeln...
Har köpt en tempocykel inför den här säsongen, köpte den i oktober, lite jobbigt att behöva kolla på den varje dag, och inse att det fortfarande är ett tag kvar tills f
Quote from j sollerman on 22 February 2010, 18:16Du får det att låta som du tycker det är konstigt att ha cyklar i lägenheten?
Du får det att låta som du tycker det är konstigt att ha cyklar i lägenheten?
Quote from Funbeat user on 22 February 2010, 20:16det är okej Gustav, du är bland vänner, här behöver du inte försvara dina älsklingar. Det är okej att ha cyklar i lägenheten.
😀
det är okej Gustav, du är bland vänner, här behöver du inte försvara dina älsklingar. Det är okej att ha cyklar i lägenheten.
😀
Quote from Funbeat user on 22 February 2010, 20:16Har inte alla sina cyklar så här? 🙂
BILD:http://i71.photobucket.com/albums/i148/Tranicos/cykel1.jpg
Har inte alla sina cyklar så här? 🙂
BILD:http://i71.photobucket.com/albums/i148/Tranicos/cykel1.jpg
Quote from Funbeat user on 22 February 2010, 20:58Haha jag har 3 st cyklar på 33 kvm kom jag att tänka på, en biltema mtb (vintercykel å transport), min lvg racer å min tempo.
Tråkigt nog får jag inte borra i mina väggar i hyresrätten annars skulle jag också ha en liknande konstruktion 😀
Haha jag har 3 st cyklar på 33 kvm kom jag att tänka på, en biltema mtb (vintercykel å transport), min lvg racer å min tempo.
Tråkigt nog får jag inte borra i mina väggar i hyresrätten annars skulle jag också ha en liknande konstruktion 😀
Quote from Funbeat user on 22 February 2010, 21:06Jag fick tydligen inte borra i väggen här hemma heller berättade sambon när hon kom hem från jobbet, så nu står den i källaren igen. 🙂
Jag fick tydligen inte borra i väggen här hemma heller berättade sambon när hon kom hem från jobbet, så nu står den i källaren igen. 🙂