Forum

Forum Navigation
Forum breadcrumbs - You are here:ForumLöpningMed eller utan
You need to log in to create posts and topics.

Själv (TS) så har jag aldrig fått skav i dom nedre regionerna, har endast fått skav på bröstvårtorna, svider satan om man är långt hemifrån 🙁

DET var lite märkligt! Svider det mer ju längre hemifrån man är? Jag har motsatt erfarenhet. Det svider inte förrän man duschar. (oavsett var duschen är belägen iofs)

Inga bilder från mig heller David.

Drar man upp tightsen högt i midjan (har sett att många tjejer gör det och jag tänker varje gång AJ!) och det finns en söm precis i grenen, så kan det säkert bidra till skav "där nere".

Annars har du bra erfarenheter med tights, eller var det med Kejsarens(Drottningens) nya kläder?

Är inte det för att hålla in diverse veck?

Ja, jag tänker då verkligen inte ge mig på att förklara eller ta fram fotobevis... det räcker att jag konsterar att det inte har med några kameltår att göra.

Dessutom, vissa tights är rätt tunna.
Skav eller ej, jag tror det skulle kunna vara olagligt att

Fan, pucktvåa på kameltån 🙁

Smaken är som baken, olika på varje människa.
Hur kvinnor kan få skav utan trosor under tights eller tvärtom är samma diskussion som den om man ska ha eller ska undvika string för att inte få skav. För en del är string nästintill ett måste av bekvämlighe

Jessie, så sant som det är sagt!!

"Sakta sågas mitt itu", den ska jag komma ihåg! Bra förklaring! 😀